Adresář cestovních kanceláří

Česká republika > Liberecký > Liberec

Seřadit CK od: A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9 Vše

Alex

Zprostředkováváme letecké zájezdy do Řecka, Turecka, Egypta, Bulharska, Itálie, Španělska, Albánie, Madeiry a Portugalska. Zaměřujeme se také na Krétu, Rhodos, Zakynthos, Lesbos, Kos a další. Nabízíme i last minute a letenky. Poskytujeme pobyty od 7 do 26 dní.

Liberec, Liberec IV-Perštýn, nám. Dr. E. Beneše

Alexandria

Rádi Vám poradíme na 34 pobočkách po celé ČR. Nabízíme letecké zájezdy do oblíbených destinací: Bulharsko, Řecko, Turecko, Španělsko, Itálie, Egypt a další. Zimní nabídka a exotika (Thajsko, Kuba, Dominikánská republika). Dovolená u moře, odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic a Karlových Varů.

Liberec, Liberec XXIII-Doubí, České mládeže

America Tours

Nabízíme služby cestovní kanceláře. Zaměřujeme se na USA, Kanadu, Mexiko, Kostariku, Panamu, Peru, Bolívii, Chile, Argentinu a Brazílii. Zajišťujeme také zájezdy na přání klienta, letenky či vstupenky na sportovní a kulturní akce, pronájem automobilů, návštěvy veletrhů či výjezdní zasedání firem.

Liberec, Liberec III-Jeřáb, Jánská

Blue Style

Nabízíme pobytové a poznávací zájezdy. Nejen First minute nabídky a denně on-line ceny last minute zájezdů. Nabízíme: Maroko, Egypt, Turecko, Tunisko, Djerbu, Mallorcu, Itálii, Krétu, Korfu, Rhodos, Zakynthos, Kos. Novinkou je řecký ostrov Samos.

Liberec, Liberec II-Nové Město, Pražská

CK Toufar.cz

Jsme cestovní kancelář se zaměřením na turistiku a cykloturistiku. Zaměřujeme se na aktivní dovolenou s poznáváním nových míst. Zajišťujeme dopravu, ubytování i stravu. Pořádáme zájezdy i pro malé skupiny již od 7 osob, zorganizujeme program dle individuální objednávky.

Liberec, Liberec I-Staré Město, Palachova

Čedok

Široká nabídka zájezdů do celého světa – letní dovolená u moře, poznávací zájezdy, exotické destinace, dovolená v ČR i SR, eurovíkendy, dovolená šitá na míru. Prodej jízdenek a letenek. Zajišťujeme víza, vstupenky na kulturní a sportovní akce a další.

Liberec, Liberec IV-Perštýn, nám. Soukenné

Exim Tours

Zajišťujeme pobytové a poznávací zájezdy. Bulharsko, Egypt, Itálie, Řecko, Španělsko, Tunisko, Turecko, Kapverdy, Maroko, Madeira, Emiráty, Mauricius. Nabízíme First minute, Last minute, Super last minute, které si můžete objednat online.

Liberec, Liberec XXIII-Doubí, České mládeže

FIRO - tour

On-line prodej - pořádáme pobytové, poznávací, lyžařské letecké, autokarové zájezdy, nechybí ani last minute dovolená. Jsme specialista na destinace Turecko, Egypt, Chorvatsko, Řecko, Tunisko, Itálie, Španělsko, Bulharsko a Kypr.

Liberec, Liberec IV-Perštýn, nám. Soukenné

Fischer

Člen skupiny FISCHER GROUP. Jedna z velkých a oblíbených cestovních kanceláří na českém trhu. Nabízíme dovolenou u moře, exotické a poznávací zájezdy, eurovíkendy i letenky. Zajišťujeme kompletní servis i individuální plánování dovolené.

Liberec, Liberec III-Jeřáb, Jánská

Hap Tour

Nabízíme pobytové i aktivní zájezdy do Chorvatska: ostrovy Šolta a Brač, Omišská riviéra (Duče, Nemira), Makarská riviéra (Brela, Makarská), pořádáme prodloužené víkendy v maďarských lázních, poznávací zájezdy do Anglie, Francie, Itálie a Chorvatska. Mezinárodní a vnitrostátní autobusová doprava.

Liberec, Liberec I-Staré Město, Sokolská

Melissa Travel

Pořádáme letecké a autobusové zájezdy do Řecka. Destinace v naší nabídce jsou : Sarti a Fourka (Chalkidiki), Parga (Epirus), ostrovy Limnos, Skopelos, Alonissos, Korfu, Paxos, Lefkáda, Kefalonie, Ithaka, Zakynthos, Sámos, Rhodos, Karpathos, Santorini, Kréta.

Liberec, Liberec IV-Perštýn, Revoluční

Nev - Dama

Člen skupiny FISCHER GROUP. Ve společné pobočkové síti s CK FISCHER nabízíme zájezdy naší cestovní kanceláře i zájezdy partnerů. Naši specializovaní prodejci vám pomohou zorientovat se v široké nabídce zimní i letní dovolené.

Liberec, Liberec III-Jeřáb, Jánská

Soleada

Cestovní kancelář specializující se na komfortní poznávací zájezdy do Latinské Ameriky - Argentina, Brazílie, Chile, Patagonie, Peru, Bolívie, Uruguay, Ekvádor, Galapágy, Venezuela, Mexiko, Kostarika, Panama, Kolumbie a Guatemala. Okružní plavby Pullmantur a specializované polární plavby.

Liberec, Liberec IV-Perštýn, Moskevská

Tulačka ck

Cestovní kancelář se zaměřením na poznávací zájezdy. Nabízíme zájezdy poznávací, tématické, adventní i lyžařské.

Liberec, Liberec I-Staré Město, 5. května