Adresář cestovních kanceláří

Česká republika > Liberecký > Liberec

Seřadit CK od: A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9 Vše

Alex

Zprostředkováváme letecké zájezdy do Řecka, Turecka, Egypta, Bulharska, Itálie, Španělska, Albánie, Madeiry a Portugalska. Zaměřujeme se také na Krétu, Rhodos, Zakynthos, Lesbos, Kos a další. Nabízíme i last minute a letenky. Poskytujeme pobyty od 7 do 26 dní.

Liberec, Liberec IV-Perštýn, nám. Dr. E. Beneše

Alexandria

Rádi Vám poradíme na 34 pobočkách po celé ČR. Nabízíme letecké zájezdy do oblíbených destinací: Bulharsko, Řecko, Turecko, Španělsko, Itálie, Egypt a další. Zimní nabídka a exotika (Thajsko, Kuba, Dominikánská republika). Dovolená u moře, odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic a Karlových Varů.

Liberec, Liberec XXIII-Doubí, České mládeže

America Tours

Nabízíme služby cestovní kanceláře. Zaměřujeme se na USA, Kanadu, Mexiko, Kostariku, Panamu, Peru, Bolívii, Chile, Argentinu a Brazílii. Zajišťujeme také zájezdy na přání klienta, letenky či vstupenky na sportovní a kulturní akce, pronájem automobilů, návštěvy veletrhů či výjezdní zasedání firem.

Liberec, Liberec III-Jeřáb, Jánská

Blue Style

Specialista na pobytové zájezdy u moře. Denně aktualizované ceny last minute zájezdů a celoročně zajímavé akce a slevy na dovolenou. Nabízíme: Egypt, Maroko, Tunisko, Djerbu, Turecko, Mallorcu, Itálii, Krétu, Korfu, Rhodos, Kos či Samos. Novinkou Léta 2016 je Bulharsko a řecký poloostrov Chalkidiki.

Liberec, Liberec II-Nové Město, Pražská

CK Toufar.cz

Jsme cestovní kancelář se zaměřením na turistiku a cykloturistiku. Zaměřujeme se na aktivní dovolenou s poznáváním nových míst. Zajišťujeme dopravu, ubytování i stravu. Pořádáme zájezdy i pro malé skupiny již od 7 osob, zorganizujeme program dle individuální objednávky.

Liberec, Liberec I-Staré Město, Palachova

Čedok

Široká nabídka zájezdů do celého světa – letní dovolená u moře, poznávací zájezdy, exotické destinace, dovolená v ČR i SR, eurovíkendy, dovolená šitá na míru. Prodej jízdenek a letenek. Zajišťujeme víza, vstupenky na kulturní a sportovní akce a další.

Liberec, Liberec IV-Perštýn, nám. Soukenné

Exim Tours

Zajišťujeme pobytové, poznávací zájezdy. Kuba, Haiti, Dominikána, Keňa, Panama, Kostarika, Kapverdy, Egypt, Zanzibar, Mauricius, Seychely, SAE, Srí Lanka, Maledivy, Vietnam, Bali, Madeira. Dále lyžařské zájezdy. Nabízíme First minute, Last minute - možné objednat online.

Liberec, Liberec XXIII-Doubí, České mládeže

FIRO - tour

On-line prodej - pořádáme pobytové, poznávací, lyžařské, letecké, autokarové zájezdy, nechybí ani last minute dovolená. Jsme specialista na destinace Turecko, Egypt, Chorvatsko, Řecko, Tunisko, Itálie, Španělsko, Bulharsko a Kypr.

Liberec, Liberec IV-Perštýn, nám. Soukenné

Fischer

Člen skupiny FISCHER GROUP. Jedna z velkých a oblíbených cestovních kanceláří na českém trhu. Nabízíme dovolenou u moře, exotické a poznávací zájezdy, eurovíkendy i letenky. Zajišťujeme kompletní servis i individuální plánování dovolené.

Liberec, Liberec III-Jeřáb, Jánská

Hap Tour

Nabízíme pobytové i aktivní zájezdy do Chorvatska: ostrovy Šolta a Brač, Omišská riviéra (Duče, Nemira), Makarská riviéra (Brela, Makarská), pořádáme prodloužené víkendy v maďarských lázních, poznávací zájezdy do Anglie, Francie, Itálie a Chorvatska. Mezinárodní a vnitrostátní autobusová doprava.

Liberec, Liberec I-Staré Město, Sokolská

Melissa Travel

Pořádáme letecké a autobusové zájezdy do Řecka. Destinace v naší nabídce jsou : Sarti a Fourka (Chalkidiki), Parga (Epirus), ostrovy Limnos, Skopelos, Alonissos, Korfu, Paxos, Lefkáda, Kefalonie, Ithaka, Zakynthos, Sámos, Rhodos, Karpathos, Santorini, Kréta.

Liberec, Liberec IV-Perštýn, Revoluční

Nev - Dama

Člen skupiny FISCHER GROUP. Ve společné pobočkové síti s CK FISCHER nabízíme zájezdy naší cestovní kanceláře i zájezdy partnerů. Naši specializovaní prodejci vám pomohou zorientovat se v široké nabídce zimní i letní dovolené.

Liberec, Liberec III-Jeřáb, Jánská

Soleada

Cestovní kancelář specializující se na komfortní poznávací zájezdy do Latinské Ameriky - Argentina, Brazílie, Chile, Patagonie, Peru, Bolívie, Uruguay, Ekvádor, Galapágy, Venezuela, Mexiko, Kostarika, Panama, Kolumbie a Guatemala. Okružní plavby Pullmantur a specializované polární plavby.

Liberec, Liberec IV-Perštýn, Moskevská

Tulačka ck

Cestovní kancelář se zaměřením na poznávací zájezdy. Nabízíme zájezdy poznávací, tématické, adventní i lyžařské.

Liberec, Liberec I-Staré Město, 5. května