Adresář cestovních kanceláří

Česká republika > Praha > Praha 6

Seřadit CK od: A B C D E F G H Ch I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0-9 Vše

Blue Style

Specialista na pobytové zájezdy u moře. Kromě tradičních zájezdů do Egypta a Středomoří si s námi můžete odpočinout v exotice – v Thajsku, Spojených arabských emirátech, na Srí Lance či Zanzibaru. Aktuálně jsme pro vás připravili nabídku last minute zájezdů a super aprílových slev.

Praha, Ruzyně, Fajtlova

CK Foto Atlas

Pořádáme zájezdy, fotoexpedice a fotoworkshopy do exotických destinací spojené s focením, vhodné pro laiky i profesionální fotografy s laickým doprovodem. Nabízíme Japonsko, USA, Indii - Himálaj, Island, Vietnam. Dále také Slovensko, Německo - Helgoland, Itálie - Toskánsko, Anglie - Londýn.

Praha, Dejvice, Na Čihadle

CK Last.cz

Jsme specialisté na last minute i first minute zájezdy od českých i německých cestovních kanceláří, zájezdy do exotiky a do středomoří vyšší kategorie s odlety z Prahy za ceny jako z Německa.

Praha, Dejvice, V Podbabě

Garda Travel

Zajišťujeme letní dovolenou v luxusním italském resortu Lago di Garda. Sportovní vyžití, hory, koupání, surf, zábavní parky. Nabízíme zde veškeré druhy ubytování - hotely a apartmány, transitní ubytování, organizace teambuilding, sportovní aktivity v českém jazyce, organizaci svateb v Malcesine.

Praha, Bubeneč, Podbabská

China Tours

Poznávací zájezdy, firemní programy i cesty na zakázku do celé Asie: Čína, Tibet, Japonsko, Indie, Šrí Lanka, Vietnam, Thajsko, Malajsie, Indonésie, Blízký východ a další. Poznáte místní kulturu, nádhernou přírodu, skvostné jídlo a usměvavé obyvatele. Malé skupinky od 6 osob, čeští průvodci.

Praha, Dejvice, Vítězné náměstí

Syka Agency

Intenzivní kurz anglického jazyka v malebném jihočeském prostředí pro děti od 7 do 17 let za výhradní účasti certifikovaných rodilých mluvčích. Cílem je prohloubení konverzačních schopností, aktivní vnímání řeči a procvičení přirozené výslovnosti.

Praha, Veleslavín, Na Petřinách