Za jižní polární kruh na lodi Ocean Endeavour

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Antarktida, Argentina
Název ubytování Ocean Endeavour
Typ ubytování Jachta
Druh zájezdu Plavby
Cena za osobu celkem za 349 000 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Expediční plavba na trase Buenos Aires - Ushuaia - Drakeův průliv - Antarktický poloostrov a Jižní Shetlandské ostrovy - Antarktický polární kruh - Drakeův průliv - Ushuaia - Buenos Aires.

Užijte si výpravu na Antarktický poloostrov na lodi Ocean Endeavour, během které překročíte jižní polární kruh. Během této výpravy je možnost kempování a jízdy na kajaku.
Program je pouze orientační, může se lišit v závislosti na místních ledových podmínkách, počasí a možnostech míst na vylodění. O konečné podobě itineráře bude rozhodovat vedoucí expedice a kapitán lodi.

Popis dopravy:
Na přání klienta zajistíme leteckou dopravu do místa nalodění, případně doprovodný program v destinaci před/po plavbě.

Popis stravování

snídaně, obědy, večeře. Káva a čaj jsou k dispozici 24 hodin denně.

Popis ubytování

Ocean Endavour

Posádka: 124
Pasažéři: 199
Záchranné čluny: 6
Ice Class: 1B
Registrace: Marshallovy ostrovy

Všechny kajuty a apartmány mají vlastní sociální zařízení a externí výhled, vnitřní single kabiny s vlastní koupelnou, kabiny jsou vybaveny televizí s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem.

Dále na lodi najdete: 2 restaurace, wifi, knihovna, salon krásy a wellness, wellness cafe a juice bar, pozorovací místnost, tělocvična a sauna, obchody, námořní místnost, sluneční palubu.

Aktivity: sněžnice (v ceně), výpravy za zvířaty (v ceně), jízda na kajaku (za příplatek), pádlování ve stoje na prkně (za příplatek), kempování (za příplatek).

Program zájezdu

1. den

Nocleh v Buenos Aires.

2. den

Snídaně v hotelu, transfer skupiny na letiště v Buenos Aires, charterový let do Ushuaia. Před naloděním bude možné si prohlédnout město.

3. den

Plavba přes Drakeův průliv. Budete moci pozorovat moře, poznat ostatní cestující a seznámit se s vaším expedičním týmem.

4. den

viz 3.den

5. den

Čeká vás pohled na plovoucí ledovce a zvědavé velryby vykukující z oceánu. Těšte se na vzrušující pocit, až poprvé vstoupíte na Antarktidu.

6. den

viz 5.den

7. den

viz 5.den

8. den

Proplutí Polárním kruhem je impozantní událost, protože většina výprav na Antarktidu nedosáhne 66 ° 33 'S.

9. den

viz 8. den

10. den

Zpáteční cestou vás čekají výpravy na zodiacích a prezentace expedičního týmu.

11. den

viz 10.den

12. den

Zpáteční cesta přes Drakeův průliv.

13. den

viz 12. den

14. den

Snídaně na lodi, vylodění. Možnost prohlídky města Ushuaia, následuje transfer na letiště a charterový let do Buenos Aires.Tip z okolí
Odhalte tajemství nejbarevnějších čtvrtí světa: Malovalo se i kvůli britskému princi Byl jednou jeden doktor, kterého přestalo bavit složitě vysvětlovat, jak se k němu návštěvy mohou dostat spletitými uličkami jeho čtvrti. Jednoho dne tedy natřel celý dům červenou barvou a rázem k němu trefil každý. Jeho sousedům se to zalíbilo a i oni vyzdobili své zdi zářivými barvami. Tak se podle jedné z legend stalo Bo Kaap nejbarevnější čtvrtí jihoafrického Kapského Města.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.