Metropole a přírodní krásy Argentiny, Uruguaye a Brazílie

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Argentina, Buenos Aires
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 88 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

ARGENTINA | URUGUAY | BRAZÍLIE:Buenos Aires • Delta Tigre • Montevideo • vodopády Iguacu • Rio de Janeiro • Corcovado • Cukrová homole

Letecká doprava může vést přes USA. K tranzitu via USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem do USA.

Program zájezdu

1. den

BUENOS AIRES* Odlet z Prahy do Buenos Aires (noční let).

2. den

BUENOS AIRES* Po příletu a uvítání na letišti průvodcem America Tours Vás čeká prohlídka Buenos Aires.UVidíte nejširší ulici na světě Avenida 9.de Julio, slavný Obelisk a Colon Theatre, čtvrti San Telmo a May Square - historické a politcké centrum, budovu parlamentu, Casa Rosada, italskou čtvrť La Boca i čtvrť aristokratů Recoleta, kde na místním hřbitově navštívíme i hrob slavné Evity Peronové.

3. den

TIGRE, TANGO SHOW* Dopoledne Vás pozveme na projížďku lodí v malebné části říčních ramen delty řeky Paraná v oblasti Tigre. Odpoledne budete mít dostatek času na samostatnou prohlídku centra Buenos aires a večer Vás pak pozveme k návštěvě Tango Show, bez které by návštěva Buenos Aires nebyla kompletní.

4. den

ESTANCIA - VÝLET DO PAMPY* Celodenní výlet do argentinské pampy s návštěvou typické estancie – ranče na chov dobytka. Zde Vám místní gauchové předvedou svoje dovednosti v zacházení s lasem, jízdě na koni či krocení zdivočelého skotu, a během oběda ochutnáte typickou stravu a nápoje zdejších obyvatel. Návrat do hotelu večer.

5. den

BUENOS AIRES * Celodenní výlet katamaranem deltou řeky Paraná do uruguayského Colonia del Sacramento.

6. den

VODOPADY IGUACU* Časně transfer na letiště a odlet do Iguacu. Po příletu Vás čeká prohlídka první části mohutných vodopádů situovaných v tropickém pralese – argentinské strany. Po prohlídce a návštěvě mnoha vyhlídek na úchvatné vodopády můžete fakultativně absolvovat plavbu pod vodopády na rychlém člunu – nezapomenutelný zážitek! V podvečer následuje transfer do hotelu a ubytování. Zbytek dne využijte k relaxaci u hotelového bazénu či nákupu suvenýrů.

7. den

VODOPÁDY IGUACU* Odjezd přes hranice Argentiny k prohlídce druhé – brazilské části vodopádů. Čeká Vás dlouhá vycházka, odměnou Vám však budou jedinečné zážitky a množství fotek od nejkrásnějších vodopádů světa. Návrat do hotelu v odpoledních hodinách. Večer doporučujeme návštěvu některého ze zábavních podniků Iguacu.

8. den

RIO DE JANEIRO* Volno v Iguacu !! Můžete jej využít k poklidné relaxaci u hotelového bazénu v tropické zahradě nebo návštěvě argentinského městečka Foz do Iguacu. V podvečer odlet do Rio de Janeira. Transfer do hotelu ve slavné čtvrti Copacabana, ubytování.

9. den

RIO DE JANEIRO* Celodenní prohlídka Rio de Janeira Vás zavede nejprve na Sugar Loaf – známou „homoli cukru“ tyčící se nad zátokou Botafogo, odkud je jedinečný pohled na panoráma hor a pláží obklopujících město, seznámí Vás s městskými plážemi v čele se slavnou Copacabanou, s příměstským pralesem Tijucca a závěrem Vás ozubenicový vláček vyveze na vrchol slavné hory Corcovado se sochou Krista na vrcholu. V závislosti na počasí se pořadí navštívených atrakcí může změnit.

10. den

RIO DE JANEIRO ( TROPICKÝ OSTROV)* Celodenní volno k samostatnému poznávání Ria !! Doporučujeme fakultativní celodenní výlet na tropický ostrov( busem a lodí , oběd v ceně).

11. den

Odlet* Dle Vašeho cestovního plánu transfer na letiště a odlet do Prahy. Fakultativně odjezd na ostrov Ilha Bela.

12. den

Přílet do Prahy zájezd ukončí.Tip z okolí
Odhalte tajemství nejbarevnějších čtvrtí světa: Malovalo se i kvůli britskému princi Byl jednou jeden doktor, kterého přestalo bavit složitě vysvětlovat, jak se k němu návštěvy mohou dostat spletitými uličkami jeho čtvrti. Jednoho dne tedy natřel celý dům červenou barvou a rázem k němu trefil každý. Jeho sousedům se to zalíbilo a i oni vyzdobili své zdi zářivými barvami. Tak se podle jedné z legend stalo Bo Kaap nejbarevnější čtvrtí jihoafrického Kapského Města.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.