Výprava na Antarktidu: Klasické dobrodružství na lodi Ocean Endeavour

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Argentina, Tierra del Fuego, Ushuaia
Název ubytování Ocean Endeavour
Typ ubytování Jachta
Druh zájezdu Plavby
Cena za osobu celkem za 183 000 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Expediční plavba na trase Ushuaia - Beagle Channel - Drakeův průliv - Jižní Shetlandské ostrovy a Antarktický poloostrov - Drakeův průliv - Ushuaia.
Tato expedice nabízí skvělou šanci objevit to nejlepší z Antarktidy - nejjižnějšího místa na světě. Učarují vás tučňáci, tuleni a velryby, které vás budou provázet na vaší cestě podél Antarktidy. Přistání na kontinentu jako takovém je nezapomenutelný zážitek. Antarktida je kontinentem, který je nejméně dotčený člověkem.

Program je pouze orientační, může se lišit v závislosti na místních ledových podmínkách, počasí a možnostech míst na vylodění. O konečné podobě itineráře bude rozhodovat vedoucí expedice a kapitán lodi.

Popis dopravy:
Na přání klienta zajistíme i leteckou dopravu do místa nalodění, případně doprovodný program v destinaci před/po plavbě.

Popis stravování

snídaně, obědy, večeře. Káva a čaj jsou k dispozici 24 hodin denně.

Popis ubytování

Ocean Endavour

Posádka: 124
Pasažéři: 199
Záchranné čluny: 6
Ice Class: 1B
Registrace: Marshallovy ostrovy

Všechny kajuty a apartmány mají vlastní sociální zařízení a externí výhled, vnitřní single kabiny s vlastní koupelnou, kabiny jsou vybaveny televizí s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem.

Dále na lodi najdete: 2 restaurace, wifi, knihovna, salon krásy a wellness, wellness cafe a juice bar, pozorovací místnost, tělocvična a sauna, obchody, námořní místnost, sluneční palubu.

Aktivity: sněžnice (v ceně), výpravy za zvířaty (v ceně), jízda na kajaku (za příplatek), pádlování ve stoje na prkně (za příplatek), kempování (za příplatek).

Program zájezdu

1. den

Ushuaia je nejjižnější město na světě s populací více než 63.000 obyvatel. Toto město vyrostlo během několika posledních let a se svým dramatickým horským okolím je to ten pravý výchozí bod pro vaši plavbu Antarktidou.

2. den

Nalodění proběhne v pozdních odpoledních hodinách a poté plavidlo propluje historickým Beagle Channel. Tento kanál protíná Tierra del Fuego - souostroví na jihu Jižní Ameriky.

3. den

Plavba přes Drakeův průliv.

4. den

viz 3. den

5. den

Když už jsou vody antarktické konvergence za vámi, můžete naplno začít svá antarktická dobrodružství.

6. den

viz 5.den

7. den

viz 5.den

8. den

viz 5.den

9. den

viz 5.den

10. den

Zpáteční cesta Drakeových průlivem do Ushuaia.

11. den

viz 10.den

12. den

Připlutí do Ushuaia v ranních hodinách, konec plavby.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.