Plavba Karibikem - Antily Blue Dreams

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Název ubytování Plavba Karibikem - Antily Blue Dreams
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem od 33 873 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel v Madridu o kvalitě *** podle místní kategorie - (1 započatý ubytovací den v hotelu se snídaní).

Loď - Zenith ****

Popis: Velká výletní loď, po rekonstrukci v roce 2013, patřící do flotily španělské lodní společnosti "Pullmantur Cruises". Loď má 10 palub, je více než 25 m vysoká a 208 m dlouhá, posádka se skládá z 620 lidí. Loď může vzít 1800 pasažérů.

Kajuty: 720 kajut různých velikostí a standardů. Hlavní druhy kajut jsou: vnitřní (bez okna), vnější (s oknem) a vnější s balkonem. Všechny kajuty jsou pro dvě osoby. Každá je vybavena koupelnou (sprcha), TV, mini trezorem, vysoušečem vlasů a klimatizací.
- Vnitřní kajuta bez okna (o rozloze asi 15 m²). Je vybavena manželskou postelí nebo dvěmi oddělenými postelemi, koupelnou, toaletním stolkem, TV, vysoušečem vlasů a mini trezorem. Některé kajuty mají možnost přistýlky (sklápěcí lůžko nebo rozkládací pohovka).
- Vnější kajuta s oknem (o rozloze asi 14-16 m²). Je vybavena manželskou postelí nebo dvěmi oddělenými postelemi, koupelnou, toaletním stolkem, TV, vysoušečem vlasů a mini trezorem. Některé kajuty mají možnost přistýlky (sklápěcí lůžko nebo rozkládací pohovka).
- Vnější kajuta s balkonem (o rozloze asi 14-16 m²). Je vybavena manželskou postelí nebo dvěmi oddělenými postelemi, koupelnou, toaletním stolkem, TV, vysoušečem vlasů a mini trezorem. Některé kajuty mají možnost přistýlky (sklápěcí lůžko nebo rozkládací pohovka).

Vybavení: recepce, výtahy, mini nákupní galérie (duty-free), 2 restaurace: a’la carte a bufetová, 6 barů, noční klub (diskotéka), 24 hodinová kabinová služba, kasino, divadlo, 2 venkovní bazény se slanou vodou (včetně jednoho pro děti), prosluněná terasa s lehátky (ručníky u bazénů), fitness centrum (posilovna, sauna, wellness za příplatek), mini klub pro děti, knihovna, herna, místnost ke karetním hrám, internet (za příplatek). Na lodi jsou vedeny různé animace: sportovní hry, vystoupení, apod. Během některých večerních a tématických akcí jsou vítány společenské šaty; doporučuje se vzít s sebou oblečení v barvě bílé, černé, červené, zelené. Zdarma: vstup do bazénů, využívání ručníků a lehátek u bazénů, posilovna, vstup na diskotéku.

Strava: All Inclusive: bohaté, chutné a pestré pokrmy jsou podávány formou bufetu. Zahrnuje: snídaně, občerstvení, obědy (lunch), odpolední občerstvení (tea time) a večeře. Nápoje ze stojanů: voda, káva, čaj, džus k dispozici během výše uvedených jídel. Mimo jiné: vybrané lihoviny (brandy, gin, vermut, whisky, tequila, rum, vodka, likéry), ochucené kávy a čaje, vybraná vína a pivo (alkoholické a nealkoholické), různé džusy s výjimkou čerstvě vymačkaných (broskvový, jablečný, rajčatový, ananasový, pomerančový), Pepsi, 7 Up, alkoholické a nealkoholické drinky. Navíc je na lodi možnost dokoupení balíčku "Premium", který zahrnuje všechny alkoholické a nealkoholické nápoje (včetně dovážených). Možnost All Inclusive obsahuje: vstup na bazény, využívání plážových osušek a lehátek, posilovnu, vstup na diskotéku.

Služby jako: internet, fax, telefon, masáže, prádelna, lékařské služby atd. jsou za příplatek. Na lodi jsou akceptovány pouze kreditní karty. Nejsou akceptovány debetní a bankomatové karty.

Na loď není dovoleno vnášet nebezpečné předměty, mimo jiné: žehličky, nože, varné konvice, jídlo, nápoje a žádné hořlavé materiály.

Popis stravování

All inclusive

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: přelet pravidelnou linkou do Madridu, přelet charterovým letadlem na trase Madrid - Dominikánská republika - Madrid, 1 noc v Madridu v hotelu **/*** se snídaní; ubytování na lodi 4* (celkem 7 započatých ubytovacích dnů) ve vybraných typech kajut (za příplatek) s all inclusive; kajuty pro dvě osoby (s možností přistýlky) s koupelnou (popis kajuty, lodě, stravování je uvedeno výše), možnost využití většiny atrakcí na palubě, transfery z/na mezinárodní letiště v Dominikánské republice a Madridu, služby polského zástupce během odbavení na letišti ve Varšavě, delegáta kanceláře v Madridu a polsky mluvícího průvodce/rezidenta nebo místního polsky hovořícího zástupce během plavby na lodi, pojištění TU Europa - varianta standard (úrazové pojištění a léčebné výlohy, trvalé následky, asistenční služby a pojištění zavazadel), letištní a přístavní taxy.

Základní cena nezahrnuje: poplatky za služby na palubě - spropitné (cca 85 EUR), výlety po Madridu, fakultativní výlety během plavby a další osobní výdaje.

Upozornění: v termínu 05.01. (RAM/01/05) - plavba je o 1 den/1 noc delší - ubytování na lodi 4* (celkem 8 započatých ubytovacích dnů) ve vybraných typech kajut (za příplatek) s all inclusive.ProgramDominikánská republika - Rajský ostrov (Paradise Island) • Santo Domingo - pociť smysly hlavního města • Sv. Martin - Malé Holandsko Karibiku •  Svatá Lucie - nejkrásnější z návětrných ostrovů • Antigua a Barbados  - extrémní příroda • korálové útesy • kakaové a kokosové plantáže • lihovar rumu • Loď Zenith **** s bohatou stravou All Inclusive! • polský delegát na palubě lodi

Den 1 
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).​
Setkání na letišti ve Varšavě, u odbavovací přepážky cestovní kanceláře Rainbow Tours. Odlet z Varšavy do Madridu. Aktuální rozpis letů je třeba sledovat na: http://r.pl/rozklady. Přílet do Madridu, transfer do hotelu **/*** v Madridu nebo v okolí (transfery mohou probíhat po částech v závislosti na velikosti skupiny). Pro zájemce, pokud bude čas možnost fakultativního výletu po Madridu (za příplatek, asi 30-40 EUR/os. - cena závisí na počtu zájemců).

Den 2
Po snídani vystěhování a transfer na letiště Barajas (transfery mohou probíhat po částech v závislosti na velikosti skupiny).Odlet z Madridu do Dominikánské republiky charterovým letadlem - španělskou leteckou společností. Přílet na letiště v Santo Domingu v Dominikánské republice. Po příletu celní a pasové odbavení. Transfer do přístavu (transfery mohou probíhat po částech v závislosti na velikosti skupiny). Ubytování v kajutě na lodi, čas k odpočinku, nocleh. V cca 22:00 loď vyplouvá na plavbu směrem k La Romana (noční plavba).

Den 3
Kolem 07:00 hodiny ráno loď dorazí do přístavu La Romana v Dominikánské republice, která je druhou největší zemí v Karibském moři, kdysi ovládanou Španělskem. V dávných dobách žili obyvatelé ostrova z pěstování cukrové třtiny a kávy, nyní je hlavním zaměstnáním místních obyvatel cestovní ruch. To by nemělo nikoho překvapit, neboť Dominikánská republika láká azurovou vodou a rajskými plážemi. Zde můžete zažít nezapomenutelné karibské dobrodružství během pobytu na nejkrásnějším ostrově Dominikánské republiky - Isla Saona nebo navštívit Altos de Chavon - koloniální panství postavené z korálů podle vzoru italské architektury z šestnáctého století. Neuvěřitelně realistická zástavba s kostelem, řeckým amfiteátrem a úzkými ulicemi v benátském stylu navodí na krátkou chvíli italské klima. Krajinu doplní Casa de Campo, "stát ve státě" se soukromými a nejbohatšími vilami na ostrově. Tyto a další výlety jsou dostupné na lodi (za poplatek). Odpoledne kolem 14:00 hodiny loď vyplouvá z přístavu ve směru Sv. Martin (denní a noční plavba).

Den 4
Kolem poledne (13:30) loď dorazí do přístavu Philipsburg, hlavního města ostrova Sv.Martina. Tento malý ostrov v Karibiku (o rozloze cca 96 km²) je rozdělen na dvě částí - holandskou a francouzskou, každou s odlišným charakterem. Philipsburg na nizozemské straně se nachází v úzkém písečném průsmyku, obklopeném z každé strany zálivy: Grand Bay a Great Salt Pond. Je nákupním rájem plným obchodů a butiků, umístěných podél dlážděných uliček a úzkých alejí. Pláže Great Bay Beach a Little Bat Beach potěší milovníky potápění. Doporučujeme fakultativní výlety (za poplatek), například: návštěvu motýlí farmy, výlet kánoemi k laguně, kde můžete vidět mnoho druhů exotického ptactva: pelikány, volavky a kulíky. Pro milovníky potápění doporučujeme návštěvu jeskyně vraků. Kolem 19:30 loď vyplouvá z Philipsburgu; noční plavba směrem na ostrovy Antigua.

Den 5
Po snídani okolo 8:00 loď připluje do Antiguy, je to největší z ostrovů ve státě Antigua a Barbuda, která má cca 281 km2. Ostrovy objevil v roce 1493 Christopher Columbus v roce 1632 jej zkolonizovali Britové, kteří zde přivezli africké otroky k práci na plantážích cukrové třtiny. V dnešní době je většina obyvatestva potomky afrických otroků. Ostrovy jsou ztělesněním bezstarostného odpočinku, jejichž přednostmi jsou výjimečně krásné pláže s bílým nebo růžovým pískem, obklopené kokosovými palmami. Velké korálové útesy ukryté v azurových vodách lákají k podvodním expedicím. Doporučujeme navštívit ostrovy v rámci fakultativního výletu (za poplatek). V cca 17:00 loď vyplouvá na noční plavbu na ostrov Sv. Lucie.

Den 6
Po snídani v cca 09:00 loď zakotví v přístavu Castries, hlavním městě ostrova Sv. Lucie, která se nachází mezi Martinikem a Sv. Vincentem. Ostrov patří k souostroví Navětrných ostrovů a je součástí Britského společenství národů. Svatá Lucie je známá především svou přírodou: široké pláže, rajské zahrady, korálové útesy a sopky co se tyčí nad tyrkysovou vodou. Je zde také deštný prales s 33 různými endemickými druhy úžasně zbarvených ptáků, Sopka Soufriere (můžnost dojít až na samému okraji kráteru!), Kakaové plantáže, banánovníky, cukrová třtina a kokosové ořechy. Tyto a i další atrakce ostrova lze vidět fakultativně (za poplatek). V odpoledních hodinách, kolem 18:00 loď vyplouvá z přístavu ve směru na Barbados (noční plavba).

Den 7
Časně ráno (okolo 6:00) loď dorazí do Barbadosu a zakotví v přístavu Bridgetown, které je zároveň hlavním městem ostrova. Barbados je obklopen vodami Atlantiku a název pochází z kombinace propletených kořenů fíků rostoucích na místě, kde byl Barbados objeven portugalskými průzkumníky (los Barbados). Nejexkluzivnější západní část ostrova se nazývá Platinové pobřeží. V této části leží nejdražší hotely, ty nejlepší noční kluby a majetky známých světových celebrit. Barbados se vyznačuje plantážemi cukrové třtiny, koloniálními vilami a lihovary rumu a vše další co je spojené s rajským ostrovem - široké pláže, exotické zahrady, leguáni, želvy a korálové útesy a ponořené jeskyně v tyrkysové vodě. Milovníci vodních sportů může zajímat: potápění, surfing, windsurfing, paragliding, parašutismus, plavby na katamaránu (za poplatek). Blažený odpočinek naleznete v blízkosti pláže kde se taktéž nachází četné restaurace, bary, diskotéky a obchody se suvenýry. Na celém ostrově se nese hlasitá hudba, calypso a reggae, a upřímné úsměvy místních obyvatel na turisty. V odpoledních hodinách v cca 14:00 loď vyplouvá z přístavu na cestě ve směru na Santo Domingo (dvě noci a jeden den na moři).

Den 8 (9)
Celý den na moři, čas na odpočinek. Využíváme mnoha atrakcí na lodi: plavání v bazénu, opalování, animace, fitness, jacuzzi, kasino, obchody a mnoho dalších. Denní a noční plavba ve směru do Dominikánské republiky.

Upozornění!!!

Plavba v termínu 05.01. Trvá o den déle. 8 den začneme s návštěvou Grenady (okolo 8:00 hod.). - Ostrov vulkanického původu, který byl jedním z prvních objevil Kryštof Kolumbus. Grenada byl nazván "pikantní ostrovem" vzhledem k m.in zde vypěstovaných:. Muškátový oříšek, skořice, zázvor, vanilka, pepř a hřebíček. Doporučujeme, abyste prozkoumat ostrov (za poplatek), kde to bude možné nejen koupit aromatické koření na místním trhu, ale také navštívit deštný prales, kde žijí mnoho druhů barevných papoušků a kolibříků, prohlášení uvedené koupel v jednom z kráteru jezera nebo zdrojů železitá a síranu. Můžete se těšit nedotčenou krajinu, teplý mořský vánek, písečné pláže a korálové útesy, kde si mohou potápět a užívat si podvodní "zahrady" (za poplatek). Ok. 17:00 lodní plachta cesta zpět do Dominikánské republiky, kde plavba trvá dvě noci a jeden den zakotvíme v přístavu Santo Domingo (přibl. 10:30 dne 10.).

 

Den 9 (10)
Po snídani kolem 10:30 hodiny loď dopluje do přístavu Santo Domingo v Dominikánské republice. Vystěhování z kajut a volný čas. V pozdních odpoledních hodinách odlet do Madridu.

Den 10 (11)
V ranních hodinách přílet do Madridu a volný čas na letišti. V odpoledních hodinách odlet do Varšavy. Ve večerních hodinách přílet na letiště Varšava - Okęcie.

Upozornění

-Nabídka fakultativních zájezdů v programu zájezdu je pouze informativní a nepředstavuje úplnou nabídku. Dopředu není jisté zda budou výlety realizovány. Úplný seznam fakulativních výletů a aktivit, je k dispozici s aktuálními cenami na místě u našich delegátů a průvodců.

-Průvodce neprovádí během návštěvy v jednotlivých objektech.

-Při ubytování je třeba složit zálohu minimálně 200 EUR/kajuta nebo číslo kreditní karty. Všechny účty na lodi jsou bezhotovostní. Při vystěhování zakoupené zboží a služby jsou odečteny ze zálohy nebo z vaší kreditní karty.

-Na loď není dovoleno vnášet nebezpečné předměty, tj.: žehličky, nože, varné konvice, potraviny, nápoje a žádné hořlavé materiály.

-Cestovní pas musí být platný min. 6 měsíců od data návratu.

-Ženy ve vyšším stádiu těhotenství  (po 24. týdnu), nemluvňata do 12. měsíce života a osoby mladší než 21 let (pokud nejsou v péči zákonného zástupce) se nemohou zúčastnit plavby a nebudou přijati na loď. 

-Fakultativní výlety během plavby jsou za příplatek, v  měně závazné na ostrovech (USD/EUR).

-Měnou na lodi je USD.Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.