Brazílie – Amazonie

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Brazílie
Typ ubytování Ubytování hotelového typu
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 29 600 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Manaus – Amazonas. Jak již samotný název státu napovídá, čeká nás čiré poznání amazonské džungle v opravdu autentické podobě. Poznáme společně způsob života, který je naprosto v souladu s přírodou a jejími zákony. Budeme pozorovat rozmanitou faunu a flóru největší džungle světa a na moment se staneme její součástí. Odhrňme tedy palmový list, který nám brání ve výhledu, a nechme se obklopit krajinou, kde má příroda stále ještě poslední slovo.Poznámka:Tuto to část zájezdu je možné realizovat pouze jako fakultativní prodloužení zájezdu Brazilská mozaika s anglicky, případně německy hovořícím průvodcem.

Popis stravování

polopenze

Popis ubytování

v klimatizovaných bungalovech v rezervaci amazonského pralesa. Areál má vlastní přírodní jezírka vhodná ke koupání.

Program zájezdu

1. den

Letecky Foz do Iguacu – Manaus, lodní přesun do rezortu v amazonské džungli, ubytování a seznámení s rezortem, možnosti koupání a relaxace.

2. den

Návštěva domorodců; pěší výlet džunglí s poznáním ekosystému, lov obávaných piraní, pozorování zvěře (opice, lenochodi, papoušci), relaxace v jezírkách nebo na baru.

3. den

Celodenní výlet na dvoubarevný soutok Rio Negro a Rio Solimoes, jejichž soutokem vzniká hlavní tok Amazonky. Pozorování míchání barev obou řek (hnědočervené a temně modré). Cestou plavba kolem města Manaus s jedinečnou budovou secesní opery.

4. den

Aktivity v ekoparku dle časových možností, následně transfer na letiště a letecky do Rio de Janeira nebo Sao Paula.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.