Msc Musica - z Benátek přes Atlantik, Maroko, Kanáry a Rio de Janeiro

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Brazílie, Rio de Janeiro
Název ubytování Msc Musica
Typ ubytování Jachta
Druh zájezdu Plavby
Cena za osobu celkem za 37 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Navštívená místa: Benátky (Itálie) - La Valetta (Malta) - Palma de Mallorca (Španělsko) - Valencie (Španělsko) - Casablanca (Maroko) - Santa Cruz de Tenerife (Španělsko) - Salvador de Bahia (Brazílie) - Rio de Janeiro (Brazílie) - Ilhabela (Brazílie) -Santos (Sao Paulo, Brazílie)
Specifikace: Úžasná transatlantická přeplavba z Benátek do Bazílie kolem nejkrásnějších míst Evropy a jižní Ameriky na luxusní lodi MSC Musica.
Informace o plavbě: Ceny jsou kalkulovány ve dvojlůžkové kajutě, při obsazenosti alespoň dvěma plně platícími osobami. Kategorie kajut, jejich aktuální ceny a dostupnost je nutné vždy ověřit. Vyhrazujeme si právo změny zde uváděných cen.
Cena za dítě (věk do dovršených 18 let v první den plavby) se počítá při ubytování spolu se dvěma plně platícími osobami v kajutě. Dětské ceny zájezdu se mohou lišit dle věkových kategorií a je nutné je ověřit předem v CK. Těhotné ženy po 24. týdnu těhotenství se zájezdu zúčastnit nemohou. Totéž platí obvykle i pro děti mladší 6 měsíců.
Ubytování 3.a 4. osoby není dostupné ve všech kajutách. Jejich počet je omezený a prodávají se pouze po potvrzení. Kalkulaci ověříme a zpracujeme po obdržení poptávky. Vždy je ale nutné uvést jména, příjmení a data narození všech cestujících, telefonní spojení a adresu.
Na vyžádání dodáme informace o předplacení speciálních cenově zvýhodněných balíčků, např. nápojové, wellness, all inclusive a podobně.
Informace o výletech a exkurzích – ceny, délka trvání, náročnost a bližší popis dodáme na vyžádání.
Některé akce a výlety pořádané lodní společností mohou být hodně frekventované, proto je vhodné je rezervovat ihned první den po nalodění přímo na palubě.
Výlety lodní společnosti jsou poskytovány s průvodcem nejčastěji v angličtině, s kompletním vybavením pro absolvování všech aktivit a dle délky výletu i s občerstvením.
Měnou na lodi je EUR. Je však možno platit i mezinárodními platebními kartami.
Důležitá upozornění - rozhodně si je přečtěte !!!Vstup na loď i na pevninu je možný pouze s cestovním pasem, platným nejméně 6 měsíců po ukončení plavby! Hosté musí být první den na palubě nejpozději tři hodiny před odplutím lodě. Transfery mezi letištěm, hotelem a přístavem, jsou-li zajišťovány lodní společností, jsou naplánované odpovídajícím způsobem. Je odpovědností každého, aby dodržoval instrukce a dorazil včas k transferům či k nalodění. Za všechny následné škody způsobené v důsledku nedodržení pokynů nenese zodpovědnost ani lodní společnost ani cestovní kancelář. Vylodění bývá 1-2 hodiny po připlutí do přístavu. Návrat na loď je vždy nejpozději 1 hodinu před vyplutím!!!

Popis dopravy:
V ceně je již zahrnuta autobusová doprava do Benátek a letecká doprava ze Sao Paula do Prahy nebo do Vídně, včetně transferu z lodi na letiště.

Popis stravování

Nejméně 5x denně. Snídaně, obědy i večeře formou špičkového bufetu nebo servírované v restauraci. V ceně jsou rovněž již zahrnuty některé nápoje k jídlu: voda, čaj, káva a ledový čaj z nápojového automatu - jen u samoobslužného bufetu. U snídaní jsou rovněž v ceně rozlévané džusy či ovocné šťávy. Ostatní nápoje jak u bufetového stolování tak restauracích či na barech jdou na vrub Vašeho lodního účtu.

Popis ubytování

Ubytování bývá v několika typech kajut různých velikostních a cenových kategorií. Všechny kajuty jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, televizí, minibarem, trezorem a dále dle typu kajuty. Pokojová služba je Vám k dispozici celý den. Lodní vybavení a služby v ceně: salónky, bazény, jacuzzi, lehátka, plážové ručníky, sport, fitness, divadlo, tanec, zábavní pořady a lodní časopis. Placené služby : Kadeřnické, kosmetické, welness, telefon a internet, čistítna, prádelna, jídlo á la carte v některých restauracích a donáška do kajuty. Na lodi jsou casina, bary diskotéky, kavárny, shopy, sportovní areály.

Kategorie BELLA Experience: pohodlně vybavené kajuty, velký výběr restaurací, samoobslužná restaurace otevřená 20 hodin denně, zábavní program na nejvyšší úrovni, rozlehlé paluby s bazény a prostory na slunění, moderní fitness centrum a další sportovní zařízení, možnost výběru kajut (podle dostupnosti), výběr večerního stolování v hlavní restauraci (podle dostupnosti), sbírání bodů v rámci MSC klubuKategorie FANTASTICA Experience: všechny služby z kategorie BELLA, výběr z nejlepších kajut na vyšších palubách (včetně Super-rodinných kajut, pokud jsou k dispozici), flexibilita při změně jména cestujícího a data odplutí, snídaně v kajutě, kajutový servis 24 hodin denně, přednost při rezervaci večerního stolování v hlavní restauraci, 50% sleva na fitness kurzy a osobního trenéra (s podmínkou dostupnosti), kurzy vaření a jazykové kurzy pro děti a mládežKategorie AUREA Experience: všechny služby z kategorie BELLA a FANTASTICA, nápojový balíček Allegrissimo24h, lázeňský balíček (přístup k termálním apartmá, masáž dle vlastní volby, solárium (10 min.), uvítací koktejl), deluxe kabiny nebo apartmá v prestižní lokaci, župan a pantofle, přednostní nalodění, flexibilní doba stolování, samostatné místo v hlavní restaurac

Program zájezdu

1. den

odjezd autobusem z Prahy nebo Vídně

2. den

Benátky V ranních nebo dopoledních hodinách příjezd do přístavu, poté nalodění a oběd na lodi. Odpoledne volno, bezpečností nácvik a poté odplutí z přístavu - krásná plavba kolem centra města Připlutí: - Odplutí:17:00

3. den

na moři Připlutí: - Odplutí: -

4. den

La Valetta Připlutí: 09:00 Odplutí:19:00

5. den

na moři Připlutí: - Odplutí: -

6. den

Palma de Mallorca Připlutí: 13:00 Odplutí: 00:30 po půlnoci

7. den

Valencie Připlutí: 10:00 Odplutí: 19:00

8. den

na moři Připlutí: - Odplutí: -

9. den

Casablanca Připlutí: 08:00 Odplutí: 22:00

10. den

na moři Připlutí: - Odplutí: -

11. den

Santa Cruz de Tenerife Připlutí: 08:00 Odplutí: 14:00

12. den

na moři Připlutí: - Odplutí: -

13. den

na moři Připlutí: - Odplutí: -

14. den

na moři Připlutí: - Odplutí: -

15. den

na moři Připlutí: - Odplutí: -

16. den

na moři Připlutí: - Odplutí: -

17. den

Salvador de Bahia Připlutí: 10:00 Odplutí: 18:00

18. den

na moři Připlutí: - Odplutí: -

19. den

Rio de Janeiro Připlutí: 08:00 Odplutí: 17:00

20. den

Ilhabela - Připlutí: 09:00 Odplutí: 18:00

21. den

Santos - vylodění, transfer na letiště, odlet Připlutí: 07:00 Odplutí: -

22. den

PříletTip z okolí
Rio de Janeiro hraje barvami na pláži i v centru města Copacabana, případně také Ipanema a Leblon jsou pro většinu turistů přijíždějících do Ria de Janeiro něco jako synonyma tohoto nejslavnějšího brazilského města. A pro značné procento z nich je pobyt na těchto plážích prakticky jediným bodem programu, vyjma samozřejmě obligátních výletů na Cukrovou homoli a k soše Krista Vykupitele na hoře Corcovado. Nelze se ostatně při pohledu na tu nádhernou scenérii moře a okolních strmých kopců divit.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.