Rio de Janeiro a vodopády Iguaçu

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Brazílie, Jižní Amerika, Brazílie
Ubytování Hotely Rio a Iguacu
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 62 970 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Program zájezdu

Popis

RIO DE JANEIRO • CUKROVÁ HOMOLE • BOTANICKÁ ZAHRADA • CORCOVADO • PETROPOLIS • TROPICKÉ OSTROVY • VODOPÁDY IGUACU V termínu 10.11.-19.11.2016 zájezd s českým průvodcem Zájezdy do Brazílie jsou zajišťovány pravidelnými linkami leteckých společností a je možno je zajistit i v jakémkoliv jiném termínu dle individuálních požadavku a volných letenek. Odlety jsou z Prahy, v případe zájmu je možno zajistit odlety z Vídně.V případe individuálního zájezdu jsou průvodcovské služby zajištěny místními průvodci (necestuje český průvodce). V Rio de Janeiru jsou to česky mluvící průvodci, u vodopádů anglicky, německy nebo jiným světovým jazykem mluvící. Uvedená cena zájezdu platí pro účast minimálně 2 osob.

1. den:

Odpoledne odlet z Prahy, přestup v Evropě a odlet do Brazílie.

2. den

Přílet do Ria, přivítání česky mluvícím průvodcem, transfer do hotelu. Odpočinek, koupání na pláži Copacabana nebo Ipanema.

3. den:

Pobyt v Riu, fakultativně polodenní výlet s česky mluvícím průvodcem na Cukrovou homoli – lanovkou na jeden ze symbolů Ria s krásnými výhledy na město, pláže i zátoku. Následně prohlídka centra města. Odpoledne možnost návštěvy sídla firmy Stern s ukázkami zpracování brazilských drahokamů a výroby a prodeje jedinečných šperků (vstup i transfer z hotelu zdarma).

4. den:

Pobyt v Riu, fakultativně polodenní výlet s česky mluvící průvodkyní na Corcovado se známou sochou Krista a s jedním z nejkrásnějších pohledů na Rio a dále projížďka pralesem a okolo nejkrásnějších pláží Ria. Odpoledne individuálně možnost návštěvy Botanické zahrady založené již v 19. století císařem Pedrem II. (cca 300 Kč/os. včetně taxíku a vstupenky).

5. den:

Pobyt v Riu, fakultativně celodenní výlet na tropické ostrovy s nádherným koupáním a bohatým obědem s typickými brazilskými specialitami.

6. den:

Pobyt v Riu, odpočinek, koupání. Večer fakultativně návštěva zábavné show s ukázkami karnevalových kostýmů.

7. den:

Odlet z Ria do Foz do Iguacu, transfer do hotelu, ubytování. Fakultativně návštěva jedné z největších vodních elektráren na světě, přehrady Itaipu nebo výlet za nákupy do Paraguaye.

8. den:

Dopoledne návštěva vodopádu z argentinské strany, procházka po můstcích a visutých lávkách od úpatí vodopádů až k jejich vrcholu. Fakultativně projíždka raftem po řece až k vodopádům. Odpoledne fakultativně návštěva ptacího parku s pozorováním tukanů, papoušků a dalších brazilských ptáků.

9. den:

Dopoledne výlet na brazilskou stranu vodopádu. Návrat do hotelu. Odpoledne transfer na letiště a odlet z Iguacu.

10. den:

Přílet do Prahy.

Příplatky

• fakultativní výlety:– Corcovado, pralesy a pláže Ria 2.400 Kč– Cukrová homole a centrum Ria 2.400 Kč– večerní karnevalová show 1.600 Kč– výlet na tropické ostrovy 1.600 Kč– raft motorovými čluny pod vodopády Iguacu 2.100 Kč– návštěva ptačího parku v Iguacu 1.000 KčTip z okolí
Za 33 dní začíná olympiáda. Sportovat se bude přímo na božských plážích Ria Pouhé tři km od zátoky s gigantickou sochou Ježíše Vykupitele a ikonickým vrchem „Cukrová homole“ budou o medaile zápolit kanoisté. 3,5 km od Ježíše pod pálícím sluncem na pláži Copacabana změří síly plážoví volejbalisté a dálkoví plavci. Olympiáda se tentokrát odehraje na slavných plážích a dalších nejkrásnějších místech sedmimiliónového Ria.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.