Rio de Janeiro a vodopády Iguacu

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Brazílie, Rio de Janeiro
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 85 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

BRAZÍLIE | ARGENTINA: Copacabana – Ipanema – Corcovado – cukrová homole – samba show – brazilská i argentinská strana vodopádů Iguacu

Minimální počet osob: 8

Letecká doprava může vést přes USA. K tranzitu via USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem do USA.

Program zájezdu

1. den

RIO DE JANEIRO* Odlet z Prahy do Rio de Janeira (noční let).

2. den

RIO DE JANEIRO* Přílet do Rio de Janeira v dopoledních hodinách. Transfer do hotelu spojený s návštěvou proslulé Sugar Loaf - známé skály ve tvaru homole cukru tyčící se nad zátokou Botafogo. Po prohlídce odjezd do hotelu v blízkosti slavné pláže Copoacabana, ubytování, volné odpoledne k odpočinku po náročné cestě.

3. den

RIO DE JANEIRO* Polodenní prohlídka centra města, světoznámých pláží a návštěva největší atrakce města Corcovada - sochy Krista nad městem. Odpoledne volno k samostatné prohlídce okolí.

4. den

RIO DE JANEIRO* Volný den v Riu!! Využijte jej k poznávání všech zákoutí slavné Copacabany. K relaxaci na slavné pláži či fakultativnímu výletu na Tropical Island.

5. den

RIO DE JANEIRO* Časný transfer na letiště a odlet do Iguacu. Po příletu a setkání s delegátem America Tours Vás čeká prohlídka první části vodopádů - brazilské strany. Po zhlédnutí jedinečného přírodního jevu následuje transfer do hotelu a ubytování. Zbytek dne využijte k relaxaci u hotelového bazénu či nákup suvenýrů.

6. den

VODOPÁDY IGUACU* Časně transfer na letiště a odlet do Iguacu. Po příletu Vás čeká prohlídka první části vodopádů – brazilské strany. Po zhlédnutí jedinečného přírodního jevu následuje transfer do hotelu a ubytování. Zbytek dne využijte k relaxaci u hotelového bazénu či nákupům suvenýrů.

7. den

VODOPÁDY IGUACU ( WANDA)* Celodenní volno v Iguacu !! Můžete jej využít k poklidné relaxaci u hotelového bazénu v tropické zahradě, nebo Vám doporučíme výlet do dolu Wanda v Argentině - naleziště ametystů, křišťálů a záhněd.

8. den

Odlet : Transfer na letiště a odlet do Prahy

9. den

Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí.Tip z okolí
Rio de Janeiro hraje barvami na pláži i v centru města Copacabana, případně také Ipanema a Leblon jsou pro většinu turistů přijíždějících do Ria de Janeiro něco jako synonyma tohoto nejslavnějšího brazilského města. A pro značné procento z nich je pobyt na těchto plážích prakticky jediným bodem programu, vyjma samozřejmě obligátních výletů na Cukrovou homoli a k soše Krista Vykupitele na hoře Corcovado. Nelze se ostatně při pohledu na tu nádhernou scenérii moře a okolních strmých kopců divit.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.