Rio de Janeiro, vodopády Iguaçu a pláže Pernambuca

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Brazílie, Jižní Amerika, Brazílie
Název ubytování Okruh Brazílie
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Poznávací
Cena za osobu celkem za 69 970 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Program zájezdu

Popis

RIO DE JANEIRO • VODOPÁDY IGUACU • PERNAMBUCO Zájezdy do Brazílie jsou zajišťovány pravidelnými linkami leteckých společností a je možno je zajistit i v jakémkoliv jiném termínu dle individuálních požadavku a volných letenek. Odlety jsou z Prahy, v případe zájmu je možno zajistit odlety z Vídně.V případe individuálního zájezdu jsou průvodcovské službyzajištěny místními průvodci (necestuje český průvodce). V Rio de Janeiru jsou to česky mluvící průvodci, v ostatních místech anglicky, německy nebo jiným světovým jazykem mluvící. Uvedená cena zájezdu platí pro účast minimálně 2 osob. Ceny fakultativních výletů pro individuální zájezdy upřesníme dle počtu osob.

1. den:

Odlet z Prahy do Brazílie. Přestup v Lisabonu.

2. den

Ráno přílet do Ria, přivítání česky mluvícím průvodcem, transfer do hotelu. Odpočinek, koupání na pláži Copacabana nebo Ipanema.

3. den:

Pobyt v Riu, fakultativně polodenní výlet s česky mluvící průvodkyní na Cukrovou homoli a následně prohlídka centra města (2.400Kč).

4. den:

Pobyt v Riu, fakultativně polodenní výlet s česky mluvící průvodkyní na Corcovado se známou sochou Krista a s jedním z nejkrásnějších pohledů na Rio. Projížďka pralesem a okolo nejkrásnějších pláží Ria (2.400Kč), večer fakultativně návštěva zábavné show s ukázkami karnevalových kostýmů (1.800Kč).

5. den:

Pobyt v Riu, odpočinek, koupání. Individuálně možnost návštěvy firmy Stern s ukázkami zpracování drahých kamenů i výrobků z nich (vstup i transfer zdarma) nebo návštěva botanické zahrady z 19.stol. založené císařem Pedrem II.

6. den:

Odlet z Ria do Foz do Iguacu, odpoledne návštěva brazilské strany vodopádů a procházka k největšímu vodopádu Ďáblův jícen.

7. den:

Návštěva vodopádů z argentinské strany. Procházka národním parkem a po visutých můstcích a lávkách nad vodopády. Fakultativně projížďka raftem po řece až k vodopádům (2.100Kč). Odpoledne fakultativně návštěva ptačího parku s papoušky, tukany a množstvím dalších exotických ptáků (1.000Kč).

8. den:

Po snídani transfer na letiště, odlet do Recife. Transfer asi 50km jižně od Recife na pobřeží Pernambuca, do oblasti s nekrásnějšími plážemi v Brazílii .

9. den:

Pobyt v hotelu u pláže, možnost výletů na moře i do vnitrozemí a dalších aktivit nabízených hotelem.

10. den:

Pobyt v hotelu u pláže, možnost výletů na moře i do vnitrozemí a dalších aktivit nabízených hotelem.

11. den:

Pobyt v hotelu u pláže, možnost výletů na moře i do vnitrozemí a dalších aktivit nabízených hotelem.

12. den:

Transfer do Recife a odpoledne odlet přes Lisabon do Prahy.

13. den:

Přílet do Prahy.Tip z okolí
Za 33 dní začíná olympiáda. Sportovat se bude přímo na božských plážích Ria Pouhé tři km od zátoky s gigantickou sochou Ježíše Vykupitele a ikonickým vrchem „Cukrová homole“ budou o medaile zápolit kanoisté. 3,5 km od Ježíše pod pálícím sluncem na pláži Copacabana změří síly plážoví volejbalisté a dálkoví plavci. Olympiáda se tentokrát odehraje na slavných plážích a dalších nejkrásnějších místech sedmimiliónového Ria.... Novinky.cz

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.