Royal Rio

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Brazílie
Název ubytování Royal Rio
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 40 769 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Rio de Janeiro je jedním z nejznámějších měst na světě, vždy spojována s karnevalem, obrovskou sochou Ježíše Spasitele na hoře Corcovado a slavnou pláží Copacabana. Hotel Royal Rio se nachází v samém srdci Copacabany - čtvrti, která je jednou z nejhustěji obydlených oblastí na světě. Hotel Royal Rio se nachází v blízkosti stanice metra Cardinal Arcoverde, stejně jako četné obchody, restaurace, bary a kluby. Transfer z letiště trvá cca 1 hodinu.

Pláž
Slavná písečná pláž Copacabana je vzdálena cca 500 m (2 ulice). Na pláži, která se táhne podél pobřeží 4 km, můžete najít mnoho plážových barů, obchodů a kiosků. Každý rok pláž Copacabana hostí mnoho kulturních akcí (např. Koncert Rolling Stones a hudebníky jako Rod Stewart a Lenny Kravitz) a sportovních akcí (mistrovství světa apod.). Na pláži se nabízí nezapomenutelný výhled na slavnou Cukrovou horu.

Vybavení
Recepce, restaurace, bazén na střeše hotelu s krásným výhledem na Copacabanu, bar u bazénu a v lobby, sauna, fitness centrum s posilovnou.

Pokoje
Hotel Royal Rio​ nabízí komfortně zařízené elegantní dvuolůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, centrální klimatizací, telefonem, trezorem, minibarem (za poplatek), psacím stolem a fénem.

Strava
Snídaně ve formě bufetu. Samotný hotel peče pečivo a sladkosti, za poplatek si můžete vychutnat šťávy z čerstvě vymačkaného ovoce. Možnost dokoupení dalších jídel formou a’la carte (nápoje za poplatek).

Sport a zábava
Hotel Royal Rio nemá animační programy, ale umístění, ve kterém se nachází, je příznivé pro poznávání města na vlastní pěst. Kromě toho bude náš delegát nabízí fakultativní zájezdy na místě za poplatek (např. Návštěva Rio de Janeiro, vstup na Cukrovou horu, Corcovado a socha Ježíše Krista).

Internet
Bezdrátové Wi-Fi je k dispozici v celém hotelu.

Místní kategorie
****

Jiné
royalrio.com.br

Náš názor
Pěkný, dobře udržovaný a příjemný hotel Royal Rio se nachází pouhých 5 minut chůze od známé Copacabany. Velmi atraktivní nabídka v porovnání s cenou.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu na trase Varšava - Rio de Janeiro - Varšava, letištní taxy, transfery letiště - hotel - letiště, 6 nocí v hotelu, stravování podle popisu hotelu, péče polsky mlucícího průvodce, cestovní pojištění TU Europa - balíček standard (úrazové pojištění, léčebné výlohy a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravování a nápoje jiné než je uvedeno v popise hotelu, ostatní osobní výdaje.Výlety v okolíNávštěva Rio de Janeiro: navštívíme slavnou "svatyni" fotbalu - stadion Maracana, který doteď drží světový rekord v návštěvnosti (200 000 diváků na zápas) a je považován za největšína světě. Dále půjdeme do Sambodrome - zde jsou pořádány barevné průvody tanečníků, kteří ukazují sve dovednosti při sambě na nejslavnějším karnevalu na světe. V centru Ria navštívíme novodobou katedrálu ve tvaru pyramidy a nebo náměstí Cinelandia. V okolí náměstí se seskupují nejdůležitější budovy - Národní divadlo, Národní knihovna a Muzeum výtvarných umění.

Hora Corcovado: lanovka nás doveze na vrchol Corcovado (710 m n.m.), kde stojí slavná 38 m vysoká socha Krista Spasitele. V roce 2007 byla považována za jeden ze sedmi nových divů světa. Z vrcholu Corcovado je nádherný panoramatický výhled na Rio de Janeiro.

Pão de Açúcar: dorazíme na "červenou pláž" - Praia Vermelha, lanovkou se dostaneme na vrchol kopce Pão de Açúcar (Cukrová hora 396 m n.m.). Z vrcholu je nádherný výhled na panorama města, zátoku Guanabra nebo slavnou pláž Copacabana.ProgramRio de Janeiro - slunečné pláže, samba a fotbal • obří socha Krista Spasitele a Cukrová hora • koupání ve slunci Copacabany • karneval 2017 - jediná show tohoto typu na světě • slunce, energie, caipirinha a brazilské hry - dovolená snů

Den 1 
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).​
Setkání na letišti u odbavovací přepážky cestovní kanceláře Rainbow Tours 2 hodiny před plánovaným odletem. Aktuální rozpis letů je třeba sledovat na: http://r.pl/rozklady.

Den 2-6
Po příjezdu setkání s delegátem a transfer do hotelu. Čas pro relaxaci, opalování a koupání, možnost fakultativních výletů.

Den 7
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesnou dobu odjezdu Vám sdělí delegát na místě).

Den 8
Přílet do Polska.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.