Tulip Inn Copacabana

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Brazílie
Název ubytování Tulip Inn Copacabana
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 41 889 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Jednou z největších výhod hotelu Tulip Inn je jeho poloha - přímo u jedné ze světově nejznámějších pláží - Copacabana. Pro hosty jsou snadno dostupné městské atrakce např.Cukrová hora, Corcovado se sochou Ježíše Krista nebo další proslulá pláže v Riu - Ipanema. Na pláži a v bezprostřední blízkosti hotelu jsou obchody, restaurace, kluby, bary a diskotéky. Hotel prošel v nedávné době rozsáhlou rekonstrukcí. Transfer z letiště trvá cca 1 hodinu.

Pláž
Hotel Tulip Inn Copacabana se nachází přímo na pláži Copacabana. Na pláži, která se táhne podél pobřeží 4 km, můžete najít mnoho plážových barů, obchodů a kiosků. Na pláži se nabízí nezapomenutelný výhled na slavnou Cukrovou horu.

Vybavení
Recepce, restaurace se sluneční terasou, která nabízí krásný výhled na pláž a moře.

Pokoje
Hotel Tulip Inn Copacabana nabízí ubytování ve zrekonstruovaných, světlých dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, centrální klimatizací, trezorem, mini-barem (za příplatek) a vysoušečem vlasů.

Stravování
Snídaně ve formě švédských stolů - výběr z brazilské a mezinárodní kuchyně. Můžete si koupit další jídle formou a la carte (nápoje za poplatek).

Sport a animační programy
K dispozici jsou sauna a fitness centrum s posilovnou. Hotel Tulip Inn Copacabana nemá animační program. Lokalita hotelu je vhodná pro samostatnou prohlídku města. Náš delegát Vám na místě nabídne fakultativní výlety (za poplatek) - např. návštěva Rio de Janeira, Cukrové hory, Corcovado a socha Ježíše Krista.

Internet
Bezdrátové Wi-Fi je k dispozici v celém hotelu (také v pokojích).

Místní kategorie
****

Webové stránky
www.tulipinncopacabana.com

Náš názor
Doporučujeme pro náročné klienty! Nový minimalistický stylový hotel je dokonale situován přímo na pláži Copacabana.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu na trase Varšava - Rio de Janeiro - Varšava, letištní taxy, transfery letiště - hotel - letiště, 6 nocí v hotelu, stravování podle popisu hotelu, péče polsky mlucícího průvodce, cestovní pojištění TU Europa - balíček standard (úrazové pojištění, léčebné výlohy a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravování a nápoje jiné než je uvedeno v popise hotelu, ostatní osobní výdaje.Výlety v okolíNávštěva Rio de Janeiro: navštívíme slavnou "svatyni" fotbalu - stadion Maracana, který doteď drží světový rekord v návštěvnosti (200 000 diváků na zápas) a je považován za největšína světě. Dále půjdeme do Sambodrome - zde jsou pořádány barevné průvody tanečníků, kteří ukazují sve dovednosti při sambě na nejslavnějším karnevalu na světe. V centru Ria navštívíme novodobou katedrálu ve tvaru pyramidy a nebo náměstí Cinelandia. V okolí náměstí se seskupují nejdůležitější budovy - Národní divadlo, Národní knihovna a Muzeum výtvarných umění.

Hora Corcovado: lanovka nás doveze na vrchol Corcovado (710 m n.m.), kde stojí slavná 38 m vysoká socha Krista Spasitele. V roce 2007 byla považována za jeden ze sedmi nových divů světa. Z vrcholu Corcovado je nádherný panoramatický výhled na Rio de Janeiro.

Pão de Açúcar: dorazíme na "červenou pláž" - Praia Vermelha, lanovkou se dostaneme na vrchol kopce Pão de Açúcar (Cukrová hora 396 m n.m.). Z vrcholu je nádherný výhled na panorama města, zátoku Guanabra nebo slavnou pláž Copacabana.ProgramRio de Janeiro - slunečné pláže, samba a fotbal • obří socha Krista Spasitele a Cukrová hora • koupání ve slunci Copacabany • karneval 2017 - jediná show tohoto typu na světě • slunce, energie, caipirinha a brazilské hry - dovolená snů

Den 1 
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).​
Setkání na letišti u odbavovací přepážky cestovní kanceláře Rainbow Tours 2 hodiny před plánovaným odletem. Aktuální rozpis letů je třeba sledovat na: http://r.pl/rozklady.

Den 2-6
Po příjezdu setkání s delegátem a transfer do hotelu. Čas pro relaxaci, opalování a koupání, možnost fakultativních výletů.

Den 7
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesnou dobu odjezdu Vám sdělí delegát na místě).

Den 8
Přílet do Polska.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.