Windsor Plaza

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Brazílie
Název ubytování Windsor Plaza
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 47 459 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
Windsor Plaza je komfortní 4* hotel, který se nachází v živé čtvrti Ria de Janeira - Copacabana. Nachází se v blízkosti lanovky, kterou se můžete dostat na jednu z nejznámějších hor na světě - Cukrovou horu. V bezprostředním okolí najdete restaurace, bary, obchody, diskotéky a kluby. Transfer z letiště trvá cca 1 hodinu.

Pláž
Slavná písečná pláž Copacabana se nachází 500 metrů od hotelu (2 ulice). Na pláži, která se táhne podél pobřeží 4 km, můžete najít mnoho plážových barů, obchodů a kiosků. Z pláže se nabízí nezapomenutelný výhled na slavnou Cukrovou horu.

Vybavení
Recepce, restaurace, bazén na střeše hotelu s krásným výhledem na Copacabanu, bar u bazénu a v lobby.

Pokoje
Hotel Windsor Plaza nabízí komfortně zařízené 2-lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou vybaveny TV, centrální klimatizací, telefonem, trezorem, mini-barem (za příplatek) a vysoušečem vlasů.

Stravování
Snídaně ve formě švédských stolů - výběr z brazilské a mezinárodní kuchyně. Možnost dokoupit další chody ve formě a’la carte nebo v bufetu (nápoje za poplatek).

Sport a animační programy
K dispozici sauna a fitness centrum s posilovnou. Hotel Windsor Plaza nemá animační program. Lokalita hotelu je vhodná pro samostatnou prohlídku města. Kromě toho Vám náš delegát na místě nabídne fakultativní výlety - za poplatek (např. návštěva Ria de Janeira, výlet na Cukrovou horu, Corcovado a socha Ježíše Krista).

Internet
Bezdrátové Wi-Fi je k dispozici v celém hotelu (také v pokojích).

Místní kategorie
****

Webové stránky
windsorhoteis.com

Náš názor
Doporučujeme Windsor Plaza Hotel, protože naši klienti již využívali tento hotel během poznávacích zájezd. Známá značka hotelu zachovává služby na dobré úrovni.

Popis stravování

Snídaně

Popis ubytování

CenaZákladní cena zahrnuje: leteckou dopravu na trase Varšava - Rio de Janeiro - Varšava, letištní taxy, transfery letiště - hotel - letiště, 6 nocí v hotelu, stravování podle popisu hotelu, péče polsky mlucícího průvodce, cestovní pojištění TU Europa - balíček standard (úrazové pojištění, léčebné výlohy a pojištění zavazadel).

Základní cena nezahrnuje: fakultativní výlety, stravování a nápoje jiné než je uvedeno v popise hotelu, ostatní osobní výdaje.Výlety v okolíNávštěva Rio de Janeiro: navštívíme slavnou "svatyni" fotbalu - stadion Maracana, který doteď drží světový rekord v návštěvnosti (200 000 diváků na zápas) a je považován za největšína světě. Dále půjdeme do Sambodrome - zde jsou pořádány barevné průvody tanečníků, kteří ukazují sve dovednosti při sambě na nejslavnějším karnevalu na světe. V centru Ria navštívíme novodobou katedrálu ve tvaru pyramidy a nebo náměstí Cinelandia. V okolí náměstí se seskupují nejdůležitější budovy - Národní divadlo, Národní knihovna a Muzeum výtvarných umění.

Hora Corcovado: lanovka nás doveze na vrchol Corcovado (710 m n.m.), kde stojí slavná 38 m vysoká socha Krista Spasitele. V roce 2007 byla považována za jeden ze sedmi nových divů světa. Z vrcholu Corcovado je nádherný panoramatický výhled na Rio de Janeiro.

Pão de Açúcar: dorazíme na "červenou pláž" - Praia Vermelha, lanovkou se dostaneme na vrchol kopce Pão de Açúcar (Cukrová hora 396 m n.m.). Z vrcholu je nádherný výhled na panorama města, zátoku Guanabra nebo slavnou pláž Copacabana.ProgramRio de Janeiro - slunečné pláže, samba a fotbal • obří socha Krista Spasitele a Cukrová hora • koupání ve slunci Copacabany • karneval 2017 - jediná show tohoto typu na světě • slunce, energie, caipirinha a brazilské hry - dovolená snů

Den 1 
Zájezd je organizován s leteckou dopravou z Varšavy. V případě Vašeho zájmu je možné dokoupit letenky na trase Praha - Varšava - Praha (cena na ověření, nejedná se o navazující let).​
Setkání na letišti u odbavovací přepážky cestovní kanceláře Rainbow Tours 2 hodiny před plánovaným odletem. Aktuální rozpis letů je třeba sledovat na: http://r.pl/rozklady.

Den 2-6
Po příjezdu setkání s delegátem a transfer do hotelu. Čas pro relaxaci, opalování a koupání, možnost fakultativních výletů.

Den 7
Vystěhování z hotelu a transfer na letiště (přesnou dobu odjezdu Vám sdělí delegát na místě).

Den 8
Přílet do Polska.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.