Dit Evrika beach hotel

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Bulharsko, Burgas - Slunečné Pobřeží, Sluneční pobřeží
Ubytování Dit Evrika beach hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 13 128 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: vestavěný dětský bazén, hotelový aquapark, dětský animační program, dětské hřiště, miniklub (od 4 do 12 let). Dětské židličky na vyžádání zdarma. Dětská postýlka cca 7 €/den. Max. počet osob nesmí být překročen.

Popis stravování

Stravování: all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10.00 do 24.00 h. Odpolední káva, čaj, čajové pečivo a zmrzlina od 15.00 do 17.00 h. Snacky od 12.00 do 15.00 h. 2x týdně tematický bufet. 1x za pobyt (min. 5 nocí) možnost večeře v a-la-carte restauraci (italská, asijská, bulharská), pouze po předchozí rezervaci.

Popis ubytování

USProdinný hotel s bohatým sportovním vyžitím

luxusní hotelový aquapark

ideální aktivní dovolená za rozumnou cenuPopis hoteluRodinný hotel s bohatým sportovním vyžitím. Luxusní hotelový aquapark. Ideální aktivní dovolená za rozumnou cenu.Pláždlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře pouze přes pobřežní promenádu. Lehátka a slunečníky na hotelové pláži zdarma. Plážový bar (součástí all inclusive).Vybaveníresort s celkem 633 pokoji v hlavní (bez výtahu) a vedlejší budově (pokoje B, s výtahem). Přijímací hala s recepcí, 3 a-la-carte restaurace (asijská, italská a bulharská; rezervace nutná) otevřené v hlavní sezoně, restaurace, restaurace pouze pro Premium klienty, bary, směnárna, lékař, minimarket. Ve venkovním areálu 2 sladkovodní bazény s terasou na opalování a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma. Vstup do hotelového aquaparku zdarma.Ubytování (F)Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 26 m2, s posezením, klimatizací, chladničkou, telefonem, sat. TV, trezorem, fénem, sprchou, WC a balkonem na stranu do parku.
Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B/A3B): cca 26 m2, balkon s výhledem na bazén, jinak jako A2A.
Dvoulůžkové pokoje (A1G/A2G): bez určení velikosti, balkon na straně do krajiny, jinak jako A2A.
Jednolůžkové pokoje (A1E): cca 15 m2, balkon bez určení polohy, jinak jako A2A.
Rodinné pokoje (A2E): cca 39 m2, obývací pokoj a ložnice oddělené propojovacími dveřmi, 2 koupelny, balkon bez určení polohy, jinak jako A2A.
Studia (A2F): cca 28 m2, manželská postel a palanda (palanda je od manželské postele oddělená opticky malou zdí, nikoli dveřmi), balkon bez určení polohy, jinak jako A2A.
V samostatné Premium části hotelu: Dvoulůžkové pokoje (B2A): vana nebo sprcha, navíc set na přípravu kávy a čaje, vysokorychlostní WiFi, lepší koupelnové vybavení, Premium služby (samostatná restaurace, lehátka a slunečníky u relaxačního bazénu - dle dostupnosti), balkon bez určení polohy, jinak jako A2A.
Dvoulůžkové pokoje (B1B/B2B/B3B): balkon s výhledem na bazén, jinak jako B2A.
Dvoulůžkové pokoje (B1C/B2C/B3C): balkon s výhledem na moře, jinak jako B2A.
Dvoulůžkové pokoje (B2D): balkon s bočním výhledem na moře, jinak jako B2A.
Apartmány (B2E/B3E): cca 26 m2, obývací pokoj, ložnice, balkon s výhledem na moře nebo na bazén, jinak jako B2A.Sport/aktivityzdarma: stolní tenis, fitness, šipky, boccia, aerobic, 2 tenisové kurty s tvrdým povrchem (včetně vybavení), vodní pólo. Animační program. Večerní show a živá hudba.InternetWiFi v celém hotelu zdarma.Wellnesszdarma: sauna, vířivka. Za poplatek: masáže, kadeřník.Infoparkování: parkoviště za poplatek; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.Ušetřete (F)sleva za včasnou rezervaci:


20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.1.2019 (platí pro odlety 1.5-10.6.2019, 25.8.-15.10.2019), 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.1.2019 (platí pro odlety 13.6.-2.7.2019), 10% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.1.2019 (platí pro odlety 3.7.-24.8.2019)Dětská sleva (F)A2A/A2B/B2B/B2C: 1 dítě (do 11,99 let) 80% sleva na ubytování a stravu. A2E/A2F: 1 až 2 děti (do 11,99 let) 80% sleva na ubytování a stravu nebo až 2 děti (12-17,99 let) 20% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. V případě leteckého zájezdu také leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA). Uvedené ceny obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohacentrální. Centrum letoviska Slunečné pobřeží s restauracemi, bary a obchody cca 500 m od hotelu. Letiště Burgas cca 35 km.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Dovolená v Bulharsku je módní retro. Perlou pobřeží je historický Nessebar Nachýlil se čas letních dovolených. V letošní sezóně se o slovo poměrně rázně přihlásilo Bulharsko. Země na březích Černého moře je nejen levná, ale vrací se zároveň i do módy. Už dávno totiž neplatí za jakousi druhořadou destinaci. Služby se během posledních let zkvalitnily a dlouhé písčité pláže jsou udržované a čisté. Někde se Bulharsko ovšem od své socialistické minulosti zcela oprostit nedokáže, proto je tam dovolená i milým retrem.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.