Dit Majestic Beach Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Bulharsko, Burgas - Slunečné Pobřeží, Sluneční pobřeží
Název ubytování Dit Majestic Beach Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 11 375 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: samostatný dětský bazén, miniklub (4-12 let), dětské hřiště, dětské židličky, minidisco. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Max. počet osob nesmí být překročen.

Popis stravování

Stravování: polopenze plus. Snídaně a večeře formou bufetových stolů. Dva nápoje na osobu k večeři zdarma (voda, víno, pivo, nealkoholické nápoje). 2x týdně tematický večer. Večer je požadováno vhodné oblečení.

Popis ubytování

USPvelký hotel přímo na pláži

bohatý animační program

WiFi v celém hotelu zdarmaPopis hoteluVelký hotel přímo na pláži. Bohatý animační program. WiFi v celém hotelu zdarma.Plážod písečné pláže s pozvolným vstupem do moře hotel oddělen pouze promenádou (cca 50 m). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.Vybaveníhotel se 736 pokoji na 9 až 12 podlažích. Vstupní hala s recepcí, TV koutek, výtahy, 2 restaurace, a-la-carte restaurace (za poplatek), bary, obchod. Ve venkovním areálu 2 sladkovodní bazény, terasa na opalování a bar u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.Ubytování (F)Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 23 m2, individuální klimatizace, trezor, sat. TV, minibar, telefon, fén, posezení, vana, sprcha, WC, balkon.
Dvoulůžkové pokoje (A1B/A2B): výhled na moře, jinak jako A2A.
Superior pokoje (A2C/A3C): bez určení rozměru pokoje, jinak jako A2A.
Apartmány (A2D/A3D): cca 58 m2, 1 samostatná ložnice, navíc kuchyňský kout, rozkládací pohovka, jinak jako A2A.
Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.
Komfort plus pokoje (A2K): cca 21 m2, ve vyšších patrech, jinak jako A2B.
Bezbariérové pokoje: na vyžádání.Sport/aktivityzdarma: fitness, aerobic, boccia, šipky, stolní tenis (kauce), aqua aerobic. 6x týdně denní a večerní animační program. Za poplatek: biliár, fotbal, minigolf, tenis.Internetinternetový koutek, WiFi v celém hotelu zdarma.Wellnessza poplatek: wellness centrum s masážemi a saunou.Další výhodyhosté obdrží 50% slevu na lehátka a slunečníky na pláži před hotelem.Infoslužby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.Ušetřete (F)sleva za včasnou rezervaci:


20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.1.2019, 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.3.2019

výhodné termíny:


6+1 zdarma nebo 12+2 zdarma při odletu 1.5.-8.6.2019, 20.9.-15.10.2019

výhodná nabídka:


Joker pokojeDětská sleva (F)A2A/A2B: 1 dítě (do 11,99) 100% sleva na ubytování a stravu. A2C: 1 až 2 děti (do 11,99 let) 1. dítě 100% sleva na ubytování a stravu, 2. dítě 50% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. V případě leteckého zájezdu také leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA). Uvedené ceny obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohaklidná. Centrum s restauracemi, bary a obchody cca 1,5 km. Letiště Burgas cca 36 km.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Dovolená v Bulharsku je módní retro. Perlou pobřeží je historický Nessebar Nachýlil se čas letních dovolených. V letošní sezóně se o slovo poměrně rázně přihlásilo Bulharsko. Země na březích Černého moře je nejen levná, ale vrací se zároveň i do módy. Už dávno totiž neplatí za jakousi druhořadou destinaci. Služby se během posledních let zkvalitnily a dlouhé písčité pláže jsou udržované a čisté. Někde se Bulharsko ovšem od své socialistické minulosti zcela oprostit nedokáže, proto je tam dovolená i milým retrem.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.