Hotel Blue Bay

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Bulharsko, Slunečné pobřeží
Ubytování Hotel Blue Bay*** - 7 nocí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 10 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování V ceně pobytu je zahrnuta snídaně, formou bufetu. Dají se dokoupit večeře, také formou bufetu.

Popis ubytování

UbytováníUbytování je zajištěno v dvoulůžkových pokojích s možností až 2 přistýlek pro děti a 1 přistýlky pro dospělé (rozkládací gauč). Pěkně vybavené světlé pokoje mají vlastní sociální zařízení se sprchou, WC, fénem, kabelovou televizi, telefon, minibar, klimatizaci a balkon nebo terasu a jsou orientovány směrem k moři. Dětská postýlka na vyžádání, zdarma.

Popis lokality ubytování

Největší a nejmodernější rekreační komplex Bulharska leží 40 km severně od Burgasu, 5 km od Nesebru. Cca 5 km jižně leží rozvíjející se rybářská vesnice Ravda. 200 m široká a 8 km dlouhá pláž se zvolna svažuje do moře a je velmi vhodná pro děti. Na pláž v mnoha místech, hlavně v části směrem k Nesebru, navazují chráněné písečné duny. Najdeme zde širokou nabídku služeb pro náš pobyt: vodní sporty, kavárny, restaurace, diskotéky, obchody všeho druhu, bryčky, projížďky na koních, aquapark. Dopravu po komplexu zajišťuje minivláček, spojení s Nesebrem zajišťují i autobusy a lodě.

Program zájezdu

Popis

Hotel Blue Bay je jedním z nejnovějších hotelů na černomořském pobřeží. Leží na pěkném místě v severní části Slunečného pobřeží (Bulharsko), téměř přímo na pláži, od které jej odděluje jen pěkný kamenný most pro pěší. Nabízí perfektní možnost relaxace v prostředí, kde se mísí mořské povětří se vzduchem z blízkého pobřeží Stará Planina. V hotelu najdete vstupní halu s recepcí, lobby bar, restauraci se stoly uvnitř i venku, bazén s dětskou částí a bar u bazénu. Za poplatek můžete využívat stolní tenis, biliár a půjčit si kolo. Hotel je spíše menší, nachází se zde jen 32 pokojů a 5 apartmánů. Možnost využití WiFi ve vstupní hale zdarma, trezor na recepci za poplatek.

Doprava

Doprava do Bulharska je zajištěna letadly Boeing 737 - 800 české letecké společnosti Travel Service. Odlety jsou z Brna a Prahy do Burgasu.

Příplatky

Večeře: 210 Kč/noc, dítě do 12 let: 120 Kč/noc Jednolůžkový pokoj: 570 Kč/noc

Příbuzné produkty

Hotel Blue Bay*** 10/11 nocíZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.