Hotel Gloria

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Bulharsko, Svatý Konstantin a Helena
Ubytování Hotel Gloria
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 9 460 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou švédských stolů, jedná se tedy o – co se množství týče – neomezenou konzumaci. Příjemným bonusem je pak odpolední svačina.ALL INCLUSIVE PROGRAM:Snídaně: 7.30 – 10.00 hod., oběd 12.30 – 14.30 hod.Odpolední svačina: 15.30 – 17.00 hod.Večeře: 18.30 – 20.30 hod.Nápoje: nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje, jako jsou točené pivo, bílé a červené víno nebo tvrdý alkohol, jsou servírovány denně od 10.00 do 22.00 hod.

Popis ubytování

O hoteluNovinka v naší nabídce v centrální části letoviska Svatý Konstantin a Helena. Klidná lokalita, okolní zeleň, prostorný bazén, dětské hřiště i populární program ALL INCLUSIVE. To jsou přednosti hotelu Gloria, díky kterým je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Vybrat si můžete dopravu letecky či autobusem.Poloha a popisHotel se nachází přibližně 400 metrů od písečné pláže v centrální části letoviska. Klidná lokalita a pohodové prostředí je vhodné především pro ty, kteří si chtějí užít dovolenou plnou odpočinku a koupání v moři nebo prostorném hotelovém bazénu. V okolí hotelu se nachází několik obchodů i restaurací.PokojeVeškeré pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, TV a lednicí. Samozřejmostí je i v ceně zahrnutá klimatizace. Odpočívat můžete na balkonech s posezením, pohodlí pobytu zvyšuje i výtah obsluhující všechna patra hotelu. Do pokojů je možnost objednat přistýlku, výbornou variantou pro rodiny s dětmi nebo větší skupiny jsou pak čtyřlůžkové pokoje.Služby hoteluV ceně ubytování mohou hosté využívat hotelový bazén včetně lehátek a slunečníků. Příjemné atmosféře přispívá rozdělení bazénu na dvě části (pro dospělé a pro děti) i bezprostřední blízkost baru, který funguje v režimu ALL INCLUSIVE. V hotelu se nachází směnárna, dětské hřiště, k úschově vašich cenností pak slouží hotelový trezor. Jistě využijete i možnost připojit se k Wi-Fi a zahrát si stolní tenis nebo kulečník.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceZ 378 kilometrů dlouhého bulharského pobřeží lemovaného nádhernými písečnými plážemi, pro vás vybíráme vedle Zlatých Písků nově letovisko Svatý Konstantin a Helena. I zde se můžete těšit na příjemné hotely jak s ALL INCLUSIVE, tak se snídaní, na služby našich českých delegátů a hlavně na všeobecnou bulharskou letní pohodu.
Letovisko Svatý Konstantin a Helena je především klidným místem s rovinatým terénem a písečnými plážemi. Než jednu dlouhou písečnou pláž (jako je třeba na Zlatých Pískách) ze najdete několik spíše menších členitých pláží. Pozvolný vstup do moře oceňují rodiny s dětmi. Letovisko se nachází přibližně 10 kilometrů severně od Varny, třetího největšího města Bulharska. Svůj název nese podle blízkého kláštera ze 16. století, který můžete navštívit. Nejstarší přímořské letovisko bylo vybudováno v překrásném přírodním parku s listnatými stromy. Městečko Svatý Konstantin a Helena je také oblíbené lázeňské městečko s termálními prameny a nabízí potřebnou infrastrukturu pro cestovní ruch (pošta, lékárna, zdravotní středisko, policejní stanice). Diskotéky, bary, a noční kluby byste zde ale hledali marně. Toto místo tedy doporučujeme především rodinám s dětmi a také všem, kdo hledají klid pro svůj letní odpočinek.
V naší nové nabídce najdete hotely v centrální části letoviska, hotely Gloria a Kristel. Hotel Gloria nabízí stravování formou ALL INCLUSIVE. Tento typ stravování (včetně neomezené konzumace nealkoholických i alkoholických nápojů) si zamilovala naprostá většina našich klientů. Naproti tomu hotel Kristel butikového stylu splní očekávání
náročnější klientely a v rámci jeho ubytování vám nabízíme pobyty se snídaní nebo polopenzí. Volba je jen na vás a my vám s ní rádi pomůžeme.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.