Hotel Kavkaz Golden Dune - 7 nocí

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Bulharsko, Slunečné pobřeží
Ubytování Hotel Kavkaz Golden Dune*** - 7 nocí
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 15 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování All Inclusive:Snídaně, oběd, večeře formou bufetu. Odpolední svačina 16:00-17:00 keksy, zákusky, zmrzlina, čaj, káva. Nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby 11:00-22:30 v hlavní restauraci, ve venkovní části restaurace a 11:00-18:00 také v all inclusive baru u bazénu.Dvakrát týdně se pořádají speciální večeře: italská a bulharská kuchyně.

Popis ubytování

UbytováníKaždý pokoj má klimatizaci, balkon, vlastní soc. zařízení (WC, sprcha, fén) televizi a minibar (nápoje z minibaru jsou za poplatek), sejf (za poplatek).Pokoje jsou dvoulůžkové s možností jedné přistýlky pro dospělého nebo až dvou přistýlek pro děti (rozkládací gauč).Apartmány mají oddělenou dvoulůžkovou ložnici a obývací pokoj s možností až dvou přistýlek pro dospělé nebo až tří přistýlek pro děti (rozkládací gauč). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Popis lokality ubytování

Největší a nejmodernější rekreační komplex Bulharska leží 40 km severně od Burgasu, 5 km od Nesebru. Cca 5 km jižně leží rozvíjející se rybářská vesnice Ravda. 200 m široká a 8 km dlouhá pláž se zvolna svažuje do moře a je velmi vhodná pro děti. Na pláž v mnoha místech, hlavně v části směrem k Nesebru, navazují chráněné písečné duny. Najdeme zde širokou nabídku služeb pro náš pobyt: vodní sporty, kavárny, restaurace, diskotéky, obchody všeho druhu, bryčky, projížďky na koních, aquapark. Dopravu po komplexu zajišťuje minivláček, spojení s Nesebrem zajišťují i autobusy a lodě.

Program zájezdu

Popis

Hotel leží v klidnější jižní části Slunečného pobřeží (Bulharsko), v těsném sousedství chráněných písečných dun, za kterými je již jen pláž a moře. Vzdálenost na pláž je přes duny asi 200 m. Hotel má 102 pokojů a 18 apartmánů. V hotelu se nachází restaurace s venkovním posezením, pěkný bazén s dětskou částí , bar u bazénu. Zdarma lehátka u bazénu podle kapacity, fi tness, stolní tenis, dětská postýlka, dětská židlička v restauraci, šachy, šipky, dětské hřiště, badminton, Wi-Fi je také zdarma – funguje v prostoru haly s recepcí a televizním koutem. Jedenkrát týdně se v sezóně pořádá bulharské folklórní vystoupení. Služby hotelu za poplatek: biliár, stolní fotbal, pronájem horských kol, sauna, masáže, lékař.

Doprava

Doprava do Bulharska je zajištěna letadly Boeing 737 - 800 české letecké společnosti Travel Service. Odlety jsou z Brna a Prahy do Burgasu.

Příplatky

• Ubytování ve studiu se počítá jako 3 osoby na lůžku, 4. a 5. osoba na přistýlce • Jednolůžkový pokoj: 450 Kč/ noc

Příbuzné produkty

Hotel Kavkaz Golden Dune**** 10/11 nocíZvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.