Hotel Kristel

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Bulharsko, Svatý Konstantin a Helena
Ubytování Hotel Kristel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 12 660 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Stravování Restaurace se zahrádkou bude příjemným místem, kde začnete svůj den snídaní. Snídaně se podává formou švédských stolů od 8.00 do 10.00 hod., večeře se pak servírují od 18.00 do 20.00 hod.

Popis ubytování

O hoteluNovinka v naší nabídce v centrální části letoviska Svatý Konstantin a Helena. Tento butikový hotel splní očekávání i náročnější klientely. Se svými 30 pokoji se řadí k menším hotelům a nabízí tak vhodné prostředí pro vaší klidnou dovolenou. Zvolit si můžete způsob dopravy, stejně jako typ stravování.Poloha a popisHotel se nachází přibližně 600 m od písečné pláže v centrální části letoviska. Klidná lokalita a pohodové prostředí je vhodné především pro ty, kteří si chtějí užít dovolenou plnou odpočinku a koupání v moři nebo příjemném hotelovém bazénu. V okolí hotelu se nachází několik obchodů i restaurací. Lobby bar a restaurace se zahrádkou zpříjemní pobyt těm, kdo budou využívat polopenzi.PokojeVeškeré pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, TV a lednicí s minibarem. Samozřejmostí je i v ceně zahrnutá klimatizace. Odpočívat můžete na terasách či balkonech s posezením, pohodlí pobytu zvyšuje i výtah obsluhující všechna patra hotelu. Hotel má v nabídce také studia a apartmány s vlastní privátní vířivkou (cena na vyžádání).Služby hoteluV ceně ubytování mohou hosté využívat hotelový bazén včetně lehátek a slunečníků. Příjemné atmosféře přispívá rozdělení bazénu na dvě části (pro dospělé a pro děti). V hotelu se nachází směnárna, k úschově vašich cenností pak slouží hotelový trezor. Jistě využijete i možnost připojit se k Wi-Fi v celém hotelu, včetně pokojů. Za příplatek můžete využíttaké hotelovou saunu a jacuzzi.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceZ 378 kilometrů dlouhého bulharského pobřeží lemovaného nádhernými písečnými plážemi, pro vás vybíráme vedle Zlatých Písků nově letovisko Svatý Konstantin a Helena. I zde se můžete těšit na příjemné hotely jak s ALL INCLUSIVE, tak se snídaní, na služby našich českých delegátů a hlavně na všeobecnou bulharskou letní pohodu.
Letovisko Svatý Konstantin a Helena je především klidným místem s rovinatým terénem a písečnými plážemi. Než jednu dlouhou písečnou pláž (jako je třeba na Zlatých Pískách) ze najdete několik spíše menších členitých pláží. Pozvolný vstup do moře oceňují rodiny s dětmi. Letovisko se nachází přibližně 10 kilometrů severně od Varny, třetího největšího města Bulharska. Svůj název nese podle blízkého kláštera ze 16. století, který můžete navštívit. Nejstarší přímořské letovisko bylo vybudováno v překrásném přírodním parku s listnatými stromy. Městečko Svatý Konstantin a Helena je také oblíbené lázeňské městečko s termálními prameny a nabízí potřebnou infrastrukturu pro cestovní ruch (pošta, lékárna, zdravotní středisko, policejní stanice). Diskotéky, bary, a noční kluby byste zde ale hledali marně. Toto místo tedy doporučujeme především rodinám s dětmi a také všem, kdo hledají klid pro svůj letní odpočinek.
V naší nové nabídce najdete hotely v centrální části letoviska, hotely Gloria a Kristel. Hotel Gloria nabízí stravování formou ALL INCLUSIVE. Tento typ stravování (včetně neomezené konzumace nealkoholických i alkoholických nápojů) si zamilovala naprostá většina našich klientů. Naproti tomu hotel Kristel butikového stylu splní očekávání
náročnější klientely a v rámci jeho ubytování vám nabízíme pobyty se snídaní nebo polopenzí. Volba je jen na vás a my vám s ní rádi pomůžeme.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.