Karolina

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Bulharsko, Burgas - Slunečné Pobřeží, Sluneční pobřeží
Název ubytování Karolina
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 8 787 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: samostatný dětský bazén se 2 miniskluzavkami. Dětské židličky a dětské postýlky na vyžádání zdarma. Max. počet osob nesmí být v pokojích A2B/A3B, A2R a A2S překročen.

Popis stravování

Stravování: snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou bufetových stolů.

Popis ubytování

USPpěkný hotel blízko pláže

výborný poměr ceny a kvality

dětský bazén se 2 miniskluzavkamiPopis hoteluPěkný hotel blízko pláže. Výborný poměr ceny a kvality. Dětský bazén se 2 miniskluzavkami.Pláždlouhá písečná pláž cca 250 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek (lehátko cca 10 BGN/den, slunečník cca 15 BGN/den).Vybaveníhotel se 114 pokoji na 8 podlažích s výtahy. Hlavní a vedlejší budova. Přijímací hala s recepcí a trezory k pronajmutí (cca 6 BGN/den), restaurace, a-la-carte restaurace, směnárna, bary, minimarket. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén, bar u bazénu a terasa na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.Ubytování (F)Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 25 m2, s klimatizací, sat. TV, minibarem (za poplatek), fénem, telefonem, sprchou, WC a balkonem.
Junior suite (A2B/A3B): prostornější, cca 40 m2, jinak jako A2A.
Studia (A2C/A3C): cca 45 m2, ve vedlejší budově, s kuchyňským koutem (toastovač, chladnička, mikrovlnná trouba, nádobí), jinak jako A2A.
Joker pokoje (A2S): cca 22 m2, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.
Apartmány (A2D/A3D): cca 60 m2, ve vedlejší budově, obývací ložnice s kuchyňským koutem, ložnice, 1 koupelna, jinak jako A2C.
Komfort plus pokoje (A2K): cca 25 m2, ve vyšším patře, jinak jako A2A.
Promo pokoje (A2R): cca 20 m2, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.Sport/aktivityzdarma: fitness. Široká nabídka zábavy v letovisku Slunečné pobřeží. Za poplatek: různé vodní sporty na pláži.InternetWiFi na recepci, v restauraci a u bazénu za poplatek (pouze pro 1 zařízení; cca 8 BGN/den, 20 BGN/3 dny, 45 BGN/týden).Wellnessza poplatek: malé spa centrum s masážemi, saunou a soláriem.Infomístní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.Ušetřete (F)sleva za včasnou rezervaci:


20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.1.2019, 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 30.4.2019, 10% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.5.2019

výhodné termíny:


5+2 zdarma nebo 11+3 zdarma při odletu 24.5.-16.6.2019 a 8.9.-30.9.2019

výhodná nabídka:


Joker pokojeDětská sleva (F)A2B/A2C: 1 až 2 děti (do 13,99 let), 1. dítě 100% sleva na ubytování a stravu, 2. dítě 50% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service u vybraných destinací, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK. V případě leteckého zájezdu také leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště (neplatí pro USA). Uvedené ceny obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohaživá atmosféra. Centrum letoviska Slunečné pobřeží cca 20 min. chůze. Restaurace, bary a nákupní možnosti jen pár metrů od hotelu. Letiště Burgas cca 25 km.Tipy na výlet v okolí

Tip z okolí
Dovolená v Bulharsku je módní retro. Perlou pobřeží je historický Nessebar Nachýlil se čas letních dovolených. V letošní sezóně se o slovo poměrně rázně přihlásilo Bulharsko. Země na březích Černého moře je nejen levná, ale vrací se zároveň i do módy. Už dávno totiž neplatí za jakousi druhořadou destinaci. Služby se během posledních let zkvalitnily a dlouhé písčité pláže jsou udržované a čisté. Někde se Bulharsko ovšem od své socialistické minulosti zcela oprostit nedokáže, proto je tam dovolená i milým retrem.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.