Lebed

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Bulharsko, Varna - Zlaté Písky
Název ubytování Lebed
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 12 410 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Děti: miniklub v areálu, animační program, dětské hřiště u pláže. Dětské židličky a postýlky na vyžádání zdarma. Dětské menu v restauraci.

Popis stravování

Stravování: all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Odpoledne zákusky, snacky, sendviče. Ovocný bar. Káva a čaj v lobby baru k dispozici po 24 h. Ostatní bary mají otevírací dobu. Přes den místní alkoholické a nealkoholické nápoje v plážovém baru, v baru u bazénu a v lobby baru.

Popis ubytování

USPhotel v udržované zahradě

lehátka a slunečníky na pláži zdarma

denní a večerní animační programPopis hoteluHotel v udržované zahradě. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma. Denní a večerní animační program.Plážpísečná pláž cca 200 m od hotelu. Přístupná po mírných schodech. Bar na pláži. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma.Vybaveníhotel disponuje 124 pokoji a 4 apartmány na 4 patrech s výtahem, recepcí s trezory k pronajmutí (cca 45 BGN/pobyt), restaurací a kavárnou. V zahradě sladkovodní bazén s terasou na opalování a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma.Ubytování (F)Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A/A3A): cca 25 m2, s možností přistýlky (určená pro max. 2 malé děti do 9,99 let, rozměr pohovky cca 120 x 190 cm), s klimatizací, telefonem (za poplatek), sat. TV, fénem, sprchou, WC, balkonem.
Joker pokoje (A2S): výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.
Rodinné pokoje (A2C): 2 dvoulůžkové pokoje s propojovacími dveřmi, jinak stejné vybavení jako A2A.Sport/aktivityzdarma: v areálu: aerobic, biliár, boccia, stolní tenis, plážový volejbal, šipky. Denní a večerní animační program (červen, srpen).InternetWiFi v lobby baru, u bazénu a na pláži zdarma.Infoslužby delegáta: prostřednictvím Connected Service; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard, Diners.UpozorněníZ důvodu rekonstrukce v komplexu nejsou klientům k dispozici tyto prostory: a-la-carte restaurace, fitness/bazény/SPA/bar u bazénu v hotelu Grand Hotel Varna. Bazén na pláži je uzavřen a oplocen. Klienti hotelu Lebed tedy mohou využít zařízení hotelu Lebed a navíc dětský bazén Grand Hotelu Varna, ovocný bar a plážový bar. V plážovém baru jsou podávány pouze nápoje.Ušetřete (F)sleva za včasnou rezervaci:


15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.1.2018výhodná nabídka:

Joker pokojeDětská sleva (F)A2A: 1 dítě (do 11,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. A2C: 2 děti (do 11,99 let) 100% sleva na ubytování a stravu. Další dětské slevy dle rezervačního systému.Cena zájezdu zahrnujeLeteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.
Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Popis lokality ubytování

Polohahotel se nachází v udržované zahradě, která je součástí komplexu Grand Hotel Varna. Obchody, bary a restaurace v blízkém okolí hotelu. Centrum letoviska Sveti Konstantin cca 400 m. Letiště Varna cca 15 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.