Lti Dolce Vita Sunshine Resort

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Bulharsko, Zlaté Písky
Název ubytování Lti Dolce Vita Sunshine Resort
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 18 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Lti Dolce Vita Sunshine Resort je novinkou v naší nabídce. Komfortní ubytování v hotelovém letovisku plném zábavy a atrakcí, skvělá poloha, velký výběr doplňkových služeb. Ideální místo pro strávení bezstarostné dovolené.

Popis stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy a večeře), pozdní snídaně, odpolední občerstvení (káva, zákusky a zmrzlina) v snack baru u bazénu, dvakrát týdně tematické večeře, jednou večeře v restauraci a la carte – místa nutno předem objednat, neomezenou konzumaci místních alkoholických a nealkoholických nápojů ve všech barech a restauracích od 10:00 do 24:00 h. Nealkoholické nápoje a točené pivo k dispozici i v baru na pláži v rámci programu all inclusive. Uvedené časy jsou orientační.

Popis ubytování

UbytovaniPokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (vana nebo sprcha, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, Wi-Fi (zdarma), telefonem, chladničkou a trezorem (za poplatek). Možnost jedné přistýlky (maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a jedno dítě). Jsou zde k dispozici i dvoulůžkové pokoje Superior s možností dvou přistýlek (maximální obsazenost tři dospělí a jedno dítě nebo dva dospělí a dvě děti).

Popis lokality ubytování

PolohaHotel Lti Dolce Vita Sunshine Resort se nachází cca 500 m od pláže a je vzdálen cca 300 m od centra letoviska. Hotel zajišťuje zdarma pravidelnou dopravu na hotelem vyhrazenou pláž.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.