Luna

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Bulharsko, Zlaté Písky
Název ubytování Luna
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 13 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Luna je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí příjemnou atmosféru a komfortní ubytování v bezprostřední blízkosti pláže a centra letoviska.

Popis stravování

Polopenze plus. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu v hotelové restauraci. K večeři v době od 18:00 do 21:00 h - konzumace místních nealkoholických a teplých nápojů, točené pivo a víno. Možnost dokoupení all inclusive, které zahrnuje plnou penzi formou bufetu v hlavní hotelové restauraci (snídaně v době od 07:30 do 10:30 h, obědy v době od 12:00 do 14:00 h, večeře v době od 18:00 do 21:00 h, odpolední občerstvení (sendviče, zmrzlina od 15:00 do 16:00 h), dvakrát týdně tematické večeře ve stylové bulharské restauraci nebo a la carte restauraci - místa nutno předem objednat, místné nealkoholické a teplé nápoje, víno a točené pivo k obědu a v baru u bazénu v době od 10:00 do 18:00 h, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby v lobby baru od 18:00 do 22:00 h a v nočním baru od 22:00 do 00:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Popis ubytování

UbytovaniPokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, minibarem (za poplatek) a telefonem. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí.

Popis lokality ubytování

PolohaNachází se v klidné severní části letoviska, v bezprostřední blízkosti pláže (cca 50 m).Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.