Marina Royal Palace

*****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Bulharsko, Djuni
Název ubytování Marina Royal Palace
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 20 011 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Marina Royal Palace je součástí komplexu Djuni Royal Resort. Tento luxusní hotel působí elegantním a komfortním dojmem. Hotel pro náročné klienty všech věkových kategorií a pro ty, kteří chtějí strávit dovolenou mimo hotelová letoviska a ve velmi kvalitním hotelu na pláži.
Velká pozornost se zde věnuje dětem.

Popis stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně, obědy, večeře), dopolední, odpolední a pozdní večerní občerstvení v Midnight baru (od 00:00 do 02:00 h), večeře ve stylové italské restauraci (a la carte) – místa nutno předem objednat, večeře ve stylové bulharské restauraci „Mechana“ (a la carte) – místa nutno předem objednat, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích hotelu, komplexu a na pláži. Uvedené časy jsou orientační.

Popis ubytování

UbytovaniProstorné pokoje s balkonem a sociálním zařízením
(vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma v provozu od 15.6. do 15.9.) a vybaveny TV/SAT, telefonem s přímou
volbou, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Dětskou postýlku
nutno objednat předem (zdarma). Možnost jedné přistýlky. Jsou zde k dispozici i suity (dvě místnosti - ložnice a obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou). Suity s balkonem a sociálním zařízením (vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma v provozu od 15.6. do 15.9.) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost dvou přistýlek (rozkládací gauč). Minimální obsazenost dva dospělí, maximální obsazenost dva dospělí, dvě děti od 0 do 12 let a jedno dítě od 0 do 2 let nebo tři dospělí a jedno dítě od 0 do 12 let.

Popis lokality ubytování

PolohaNachází se nad přístavem hotelového komplexu a v bezprostřední blízkosti pláže.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.