Mila

**
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Bulharsko, Primorsko
Název ubytování Mila
Typ ubytování Rodinný hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 10 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Rodinný hotel Mila je novinkou v naší nabídce. Ideální poloha, komfortní ubytování rodinného typu, přátelská a rodinná atmosféra, vynikající cena, Dětský klub v češtině a české Centrum animačních programů Alexandria cca 650 m od hotelu. Ideální místo pro klienty všech věkových kategorií i pro rodiny s dětmi.

Popis stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní, večeří, polopenze za zvýhodněnou cenu (snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu) nebo programu ALL INCLUSIVE SPECIAL v nedaleké (cca 650 m) restauraci Alexandria Club Restaurant. Služby all inclusive special zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 17:30 do 20:30 h) v restauraci Alexandria Club Restaurant (cca 650 m). Dále zahrnuje malá dopolední a odpolední občerstvení formou balíčku (např. sendviče, slané nebo sladké pečivo apod.). Při snídani jsou podávány vybrané teplé nápoje a stolní voda, k obědu a večeři neomezená konzumace vybraných místních nealkoholických nápojů (limonád), stolní vody, jedna sklenice vína nebo sklenice piva.

Popis ubytování

UbytovaniPokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha, WC)
jsou vybaveny TV/SAT, chladničkou a varnou konvicí. Některé pokoje jsou klimatizovány (klimatizace za poplatek, platba v místě pobytu po příjezdu, orientační cena 2 BGN/osoba/den). Možnost tří přistýlek. Maximální obsazenost čtyři dospělí a jedno dítě.

Popis lokality ubytování

PolohaNachází se v klidné části letoviska. Je vzdálen cca 300 m od severní písčité pláže, cca 500 m od jižní pláže a cca 450 m od centra.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.