Park Hotel Kini

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Bulharsko, Zlaté Písky
Ubytování Park Hotel Kini
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 18 646 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Park Hotel Kini je novinkou v naší nabídce. Svým klientům nabízí příjemnou atmosféru a služby all inclusive. Je určen pro klienty všech věkových kategorií, kteří vyhledávají strávení klidné dovolené a pak pro ty z Vás, kteří preferují ubytování situované do prostředí přírodní parkové zeleně.

Popis stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 17:30 do 20:00 h), malá odpolední občerstvení (zákusky a moučníky) v době od 15:00 do 16:30 h, neomezenou konzumaci místních alkoholických a nealkoholických nápojů v době od 10:00 do 22:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Popis ubytování

UbytovaniPokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprchový kout, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, Wi-Fi (zdarma) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky. Maximální obsazenost tři dospělí.

Popis lokality ubytování

PolohaHotel se nachází v klidné jižní části letoviska (Čajka), cca 500 m od pláže a je situován do prostředí přírodní parkové zeleně.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.