Viand

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Bulharsko, Slunečné Pobřeží
Název ubytování Viand
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 16 371 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Hotel Viand s úžasnou polohou přímo na krásné písčité pláži nabízí možnost užívat si nejen úžasné koupání, ale také spousty zábavy v centrální části živého letoviska. Nově mohou hosté z hotelu Viand navíc využít služeb českého animačního týmu ve vedlejším hotelu Žeravi Beach Alexandria Club. Pro ty, kteří preferují spíše klidnější dovolenou, pak bude příjemné vychutnat si poklidné večery na hotelové terase, kam ruch letoviska nacházejícího se kousek za hotelem většinou jen tak nedosáhne. Kvalitní služby, komfortní ubytování a služby all inclusive jsou samozřejmostí.

Popis stravování

Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 18:30 do 21:00 h), odpolední občerstvení (pizza, zákusky, zmrzlina) v době od 15:00 do 17:00 h, jedenkrát týdně tematické večeře v hlavní restauraci, neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech hotelu od 10:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Popis ubytování

UbytovaniPokoje s balkonem a sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek), internetovou přípojkou (za poplatek) a chladničkou. Některé pokoje jsou s výhledem na moře (za příplatek). Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost tři dospělí nebo dva dospělí a dvě děti.

Popis lokality ubytování

PolohaHotel se nachází v centrální části letoviska přímo na pláži. V blízkém okolí se nacházejí obchody, restaurace, bary, noční kluby a kasina.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.