Hotel Aleksandar

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Černá Hora, Černá Hora, Budva
Ubytování Hotel Aleksandar
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 3 870 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Tento hotel se rozprostírá pár kroků od oblázkové pláže a Vaše ratolesti jistě ocení i skluzavky u bazénu. Příjmenou procházkou se z hotelu dostante přímo do města Budva, které Vás očaruje svoji ojedinělou atmosférou. Ať už hledáte ubytování s polopenzí nebo all inclusive, tento hotel Vám umožní vybrat si libovolně z obou variant.

Popis stravování

all inclusive

Popis ubytování

Vybavenípřátelský komplex s celkem 208 pokoji v několika dvoupatrových budovách; vstupní hala s recepcí (Wi-Fi v lobby a u bazénu v ceně), místa k posezení, bezpečnostní schránky (za poplatek), restaurace, restaurace a la carte, kavárna. V areálu je bazén s mořskou vodou v atriovém stylu. Lehátka a slunečníky u bazénu v ceně, na pláži za poplatek. Parkoviště za poplatek.Pokoje DZ/D/DAzrenovované; sprcha/WC, balkon nebo terasa, klimatizace, lednička, telefon, TV/satelit.Pokoje economy DZY/DY/DAYjako DZ, ale nezrenovované, prostorově menší, vana/WC.Rodinné pokoje FZ1/FZ2jako DZ, ale prostornější.Stravovánípolopenze. polopenze nebo all inclusive. Polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.All inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, odpoledne káva/čaj a pečivo. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje (9-23 hod.).Sport v ceněvečerní zábava s živou hudbou, tematické večery.Tipy a radypobytová taxa se platí v místě (1,30 €/osoba/den, děti 2-11 let 0,50 €/den, 12-17 let 0,90 €/den).

Popis lokality ubytování

Polohapřímo na dlouhé oblázkové pláži města Budva, živé historické centrum Budvy s četnými restauracemi a možnostmi zábavy 1,5 km; vzdálenost z Prahy: 1.340 km.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.