Hotelový komplex Bellevue ALL Inclusive Club - Dot

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Černá Hora, Ulcinjská riviéra, Ulcinj
Název ubytování Hotelový komplex Bellevue Club
Typ ubytování Depandance
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 9 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
hotelový komplex Bellevue ALL INCLUSIVE Club leží přímo u překrásné „Velike Plaže“ v prostředí, které je ideální pro odpočinek a relaxaci. Okolí komplexu je obklopeno krásným parkem a borovicovými háji. Díky svému jedinečnému zázemí je vhodný pro rodiny s dětmi.

Vybavenost
recepce, restaurace, kavárna, aperitiv bar, společenská místnost, v blízkosti komplexu je nově otevřen plážový bar s bohatou nabídkou, WiFi na recepci (zdarma). WiFi na hotelu za poplatek (cca 1€/den).

Ubytování
klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až tří přistýlek a balkonem, vlastní soc. zařízení, SAT TV, lednička.

Pláž
písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nalézá v bezprostřední blízkosti hotelu (cca 150 m). Vyznačuje se léčivými účinky písku, který je zbarvený do černé barvy. Písek blahodárně působí na revma, kloubové, kožní onemocnění a astma.

Sport a zábava
krytý bazén se sladkou vodou ve vedlejším hotelu Olympic Club, fitness, společenská místnost, masáže, lesní a plážové procházkové trasy dlouhé cca 13 km. Fotbalové hřiště, 8 tenisových kurtů s umělým osvětlením (za poplatek), hřiště na volejbal, basketbal a házenou, stolní tenis, plážový volejbal. Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA.

Náš názor
ideální místo pro dovolenou s krásnou pláží vhodnou pro věkovou kategorii 50+, díky pozvolnému vstupu do moře a jemnému léčivému písku.
Váš názor na hotel
Dobrý den, chtěli bychom Vám poděkovat za příjemně strávenou dovolenou s vaší cestovní kanceláři v Černé hoře ve městě Ulcinj na Velké plaži v komplexu Bellevue. Chtěli bychom poděkovat delegátům Vaší společnosti, kteří se starali o příjemný a bezproblémový pobyt a snažili se udělat vše pro maximální pohodlí. S přáním hezkého dne manželé S.


Zajímavosti a informace

Popis stravování

Stravování ALL INCLUSIVE - snídaně formou švédských stolů, obědy i večeře servírované výběrem ze dvou menu. Ke snídani káva, čaj, mléko, nealkoholické nápoje v neomezeném množství, k obědu alkoholický nápoj (pivo nebo víno) + neomezené množství nealkoholických nápojů, k večeři alkoholický nápoj (pivo nebo víno) + neomezené množství nealkoholických nápojů. V plážovém baru neomezené množství nealkoholických a místních alkoholických nápojů (pivo, víno, rakije) od 12:00 do 22:00.

Popis ubytování

PopisLetní pobyt v Černé Hoře, v nádherném prostředí Ulcinjské riviéry, je skvělou volbou pro milovníky pohodové dovolené. Hotelový komplex Bellevue (Cer, Borik, Avala) Vám poskytne příjemné ubytování, přímo u oblíbené „Veliké“ pláže. Můžete si zde báječně odpočinout, obklopeni krásnými borovicovými háji. Dovolená v Černé Hoře strávená na tomto poklidném místě je ideálním tipem pro dříve narozené výletníky. Letní zájezdy do Černé Hory mohou senioři využít k relaxaci, výletům do okolí či procházkám podél pobřeží. Dovolená v Černé Hoře s ubytováním v Hotelovém komplexu Bellevue může být využita i k pobytu na ulcinjské pláži s léčivým pískem, který blahodárně působí na revma i klouby. Zájezd do Černé Hoty Vám tak nabízí spojení příjemného s užitečným!

Popis lokality ubytování

Popis destinaceUlcinjská riviéra je nejjižnějším pásem černohorského pobřeží. Má příznivé půdní a klimatické podmínky a 20 km pláží s jedinečným složením písku. Ve staré zástavbě byly objeveny zbytky římského stavitelství, byzantských prací, františkánského kostela, památky z dob kralování dam z Anjou, věž a hrobku pána království Zety, benátská opevnění a bohatá orientální architektura, vzniklá v průběhu čtyř staletí, kdy byly pány Ulcinje Turkové.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.