Sentido Tara

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Černá Hora, Bečići
Název ubytování Sentido Tara
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem od 6 170 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. U večeře místní nápoje víno, džus nebo voda v ceně. Možnost dokoupení programu all inclusive.

Popis ubytování

Druh ubytováníDvoulůžkový pokojDoplnění k dětské ceněCena "Dítě" je informativní a platí pro 1. dítě starší než 2 roky v doprovodu min. 2 dospělých osob. Zvýhodněná cena za dítě nemusí být platná ze všech uvedených míst odletu - ověřte si ji na www.fischer.cz, prosíme. Uvedený maximální věk dítěte znamená, že tento věk nesmí být dosažen v den odletu.Doplnění k ceně„Cena za osobu celkem" je cena za dospělého platná při maximální obsazenosti dospělými osobami v daném druhu pokoje.Vybavení hotelu227 pokojů v hlavní budově a 53 pokojů v depandanci, vstupní hala s recepcí a směnárnou, klimatizované společenské prostory, výtah, restaurace, aperitiv bar, společenská místnost s TV. Na sluneční terase venkovní bazén se slunečníky a lehátky zdarma (v omezeném množství).Sportovní vyžitíZdarma: fitness, plážový volejbal a další sportovní aktivity v rámci animačních programů. Za poplatek: 100 m od hotelu aquapark.Popis All Inclusivesnídaně, oběd a večeře formou bufetu lehký snack během dne (10.00-12.00 hod., 14.30-19.00 hod.) vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00-23.00 hod.)Popis pokojůDRP: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., minibar, telefon, trezor, francouzské okno. V depandanci nebo hlavní budově. DR: viz DRP, v hlavní budově. DRD: viz DRP, v depandanci.

Popis lokality ubytování

PlážPláž písečnooblázková cca 100 m. Slunečník a dvě lehátka v ceně hotelového pokoje. Plážové ručníky za poplatek.PolohaHotel je obklopen dalšími hotely, nacházejícími se v této hotelové části Bečići, cca 2 km od Budvy a cca 100 m od hotelové písečnooblázkové pláže.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.