Silvestr v Černé Hoře

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Černá Hora
Typ ubytování Hotel chata nebo ubytovna
Druh zájezdu Aktivní, na lyže
Cena za osobu celkem za 8 900 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Durmitor a Bjelasica - snowboarding, freeride, lyžování, sněžnice

Popis stravování

Společné místní snídaně. V Žabljaku dostaneme obložený talíř (vajíčko, pršut, salám, sýr a pečivo). K dispozici bude margarín, džem, jogurt a zelenina. V Kolašinu jsou snídaně podávány formou švédského stolu (čaj, káva, pečivo, máslo, džem, sýr, salám, jogurt, zelenina nebo ovoce). Na večeře si zajdeme do osvědčených restaurací v centru nebo si je necháme uvařit od ubytovatelů, další jídlo vlastní. Apartmány v Žabljaku mají vlastní vybavenou kuchyňku. Ceny potravin a jídel jsou podobné jako u nás (polévka 2–3 €, hlavní jídlo 3 – 7 €, točené pivo 1,5 - 2 €). Denně je možnost nákupu v obchodech.

Popis ubytování

2x v Žabljaku a 3x v Kolašinu. V Žabljaku (15 – 20 min od centra) v nově opravených domech v apartmánech pro 2-6 osob se společnou koupelnou, WC a plně vybavenou kuchyňkou. V Kolašinu (10 min od centra) v pokojích pro 2-4 osoby nebo v apartmánech s pokoji pro 2-4 osoby. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, apartmány je mají společné pro více pokojů. Ubytování v 2lůžkovém pokoji se samostatnou koupelnou a WC garantujeme za příplatek 500 Kč/os., zájem o něj uveďte v přihlášce.

Program zájezdu

1. den

Předpokládaný odjezd kolem 19 hod z Brna přes Bratislavu, noční přejezd Maďarska a Srbska.

2. den

Příjezd do NP Durmitor a ubytování v Žabljaku. Seznámení se s Žabljakem, hospůdkami a místní skvělou kuchyní.

3.-4. den

Snowboarding a lyžování v Žabljaku. Možné jednodenní výlety na skialpech nebo sněžnicích do centra Durmitoru (např. salaše Lokvice). Přejezd do malebného městečka Kolašin a ubytování se v hotelu.

5.-7. den

Tři dny ježdění v pohoří Bjelasica ve Skicentar Jezerine. Možnost krásných výletů na sněžnicích nebo skialpech po okolních zaoblených kopcích. 6. den oslava příchodu nového roku. 7. den odpoledne odjezd, noční přejezd Srbska a Maďarska.

8. den

Návrat do Brna kolem poledne.   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.