Šlágr Dovolená - Hotel Savojo Club - Dotované poby

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Černá Hora, Budvanská riviéra, Buljarica
Ubytování Hotel Savojo Club
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 9 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
oblíbený rodinný hotel se nachází přímo na krásné, více než dvoukilometrové písečně-oblázkové pláži. Pláž Buljarica je situována mezi dvěma horskými masivy Lovčen a Rumije. Obec Buljarica se nachází nedaleko krásného historického městečka Petrovac na Moru, do kterého vede horská procházková trasa dlouhá cca 3 km. V blízkosti jsou také dvě další krásné pláže Kraljičina pláž a pláž Lučica.

Vybavenost
hotel je vystavěn v tradičním kamenném mediteránském stylu a disponuje krásnou restaurací přímo na pláži. Vlastní parkoviště, WiFi v restauraci, terasa s výhledem na moře.

Ubytování
klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností až tří přistýlek s terasou nebo balkonem, lednička, vlastní soc. zařízení, TV.

Pláž
písečně-oblázková přímo u hotelu. V blízkosti jsou také dvě další vyhledávané pláže: Kraljičina pláž a pláž Lučica.

Sport a zábava
Animační program v českém jazyce ZCELA ZDARMA.

Náš názor
krásná dovolená v klidném místě s nádhernou pláží a rodinnou atmosférou. Vhodná pro všechny věkové kategorie. Hotel se nachází přímo na pláži. Vhodná pro klienty, kteří si přijeli odpočinout a načerpat klidnou atmosféru.

Zajímavosti a informace

GPS: 42.1944, 18.9635

Popis stravování

Stravování PLNÁ PENZE - snídaně, oběd a večeře formou švédských stolů.

Popis lokality ubytování

Popis destinaceBudva s osadami Borety, Bečići, Rafailoviči, Pržno, Miločer, Sveti Stefan, Reževiči a Peraziča dovytváří jednu z nejkrásnějších riviér a přímoří. Charakterizují ji intimní, skryté zátoky, maličké tiché přístavy, čistý písek, bujná středomořská vegetace. Tato oblast je jednou z nejslunečnějších na Jadranu. Před nepřiznivými vlivy ze středozemí oblast chrání pohoří Lovčen a Paštroviči.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.