Vila Armenko Lux - Dotované Pobyty 50

*** +
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Černá Hora, Budvanská riviéra, Buljarica
Ubytování Vila Armenko Lux
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 8 490 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Poloha
luxusní vila s krásnou zahradou se nachází 450 m od více než dvoukilometrové písečně-oblázkové pláže. Pláž Buljarica se rozkládá mezi dvěma horskými masivy Lovčen a Rumije. Buljarica je nedaleko krásného historického městečka Petrovac na Moru, do kterého vede horská procházková trasa dlouhá cca 3 km. V blízkosti jsou také dvě další krásné pláže Kraljičina pláž a pláž Lučica.

Vybavenost
luxusní vila má venkovní vyhřívaný bazén (denně 10:00 - 18.00 hod.), krásnou olivovou zahradu kolem vily, WiFi připojení, parking (zdarma), lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování
klimatizované luxusní dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové apartmány (třetí a čtvrtá lůžka přístýlková), mini kuchyňka, TV, lednice, vlastní soc. zařízení, terasa nebo balkon, WiFi.

Pláž
písečně-oblázková 450 m od vily. V blízkosti jsou také dvě další krásné pláže Kraljičina pláž a pláž Lučica.

Sport a zábava
Klienti Vily Armenko Lux se mohou zúčastnit animačního programu v českém jazyce, který organizuje tým cestovní kanceláře KOVOTOUR PLUS v Hotelu Savojo Club v Buljarici.

Náš názor
báječná dovolená v žádaných apartmánech s nádherným bazénem v krásné olivové zahradě.

Popis stravování

Stravování Polopenze - snídaně a večeře formou švédských stolů v blízké restauraci (450 m).

Popis lokality ubytování

Popis destinaceBudva s osadami Borety, Bečići, Rafailoviči, Pržno, Miločer, Sveti Stefan, Reževiči a Peraziča dovytváří jednu z nejkrásnějších riviér a přímoří. Charakterizují ji intimní, skryté zátoky, maličké tiché přístavy, čistý písek, bujná středomořská vegetace. Tato oblast je jednou z nejslunečnějších na Jadranu. Před nepřiznivými vlivy ze středozemí oblast chrání pohoří Lovčen a Paštroviči.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.