Absolutum - Praha - Holešovice

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Střední Čechy, Praha
Název ubytování Absolutum - Praha
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, v metropoli
Cena za osobu celkem od 990 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel Absolutum je umístěn v centru Prahy - Holešovicích, jen pár metrů od stanice metra Nádraží Holešovice. Lokalita má dobré napojení na výpadovku směr Teplice, Ústí nad Labem a na městský okruh, v opačném směru po severojižní magistrále do centra Prahy i na dálnici D1 ve směru na Brno nebo SRN.

VYBAVENÍ
Fresh restaurace Salut, kavárna, vinárna, bar, wellness studio Infinit - sauna, masáže, solární studio, venkovní terasa, kadeřnictví, Wi-Fi připojení ve všech prostorách, klimatizace a pokojový servis. Hotel i parkoviště jsou zabezpečeny bezpečnostním a kamerovým on-line systémem napojeným 24 hodin denně na bezpečnostní agenturu.

PŘÍJEZD VLAKEM
Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Z Hlavního nádraží a z autobusového nádraží Florenc se dostanete metrem do stanice Holešovice.Z Hlavního nádraží a z autobusového nádraží Florenc se dostanete metrem do stanice Nádraží Holešovice. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
Lokalita má dobré napojení na dálnici D1 z Brna směr centrum, Hlávkův most, Bubenská, Železničářů, parkoviště Absolutum boutique hotelu. Dálnice D8 z Teplic směr centrum, Most Barikádníků, Plynární, Železničářů, parkoviště Absolutum boutique hotelu.Dálnice D5 z Plzně směr centrum, ulice Plzeňská, Karlovo náměstí, I.P. Pavlova, dále směr Teplice, Hlávkův most, Bubenská, Železničářů, parkoviště Absolutum boutique hotelu.Dálnice D11 z Hradce Králové směr centrum, černý most, Hloubětín, Argentinská, Plynární, parkoviště Absolutum boutique hotelu.

Popis stravování

STRAVA Snídaně - bufetové stoly.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Nezapomenutelný zážitek ve wellness studiu InfinitRelaxace v rustikální finské sauněUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr./vana+WC, SAT/TV, minibar, trezor, Wi-Fi, denní tisk na pokoji.Bezbariérový přístup je umožněn šikmou nájezdovou rampou.Všechny pokoje jsou vybaveny trezorem i požárním čidlem.CELKOVÁ KAPACITA34 pokojůSTRAVASnídaně - bufetové stoly.DÍTĚJedno dítě do 11 let na přistýlce se snídaní ZDARMA.Dítě ZDARMA povoleno v doprovodu dvou dospělých osobLETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍAQUAPARK AQUAPALACE - ČESTLICEVodní svět nabízí zábavu pro celou rodinu ve třech tematických palácích a venkovní zóně. K dispozici je 6 tobogánů, 3 skluzavky, spacebowl, divoká řeka nebo potápěčská jáma, bazén s umělým vlnobitím a řada dětských bazénků, brouzdališť a dalších atrakcí. K plavání je určen plavecký bazén a 450 m pomalé a rychlé řeky, vířivky, masážní lavice a relaxační prostor v Sahaře. Teplota vzduchu je 30 °C, vody 28 °C, whirlpooly mají teplotu 34 °C Svět saun nabízí 12 druhů finských a římských saun, koupele a místa k odpočinku. V prostorném wellness centru je k dispozici kromě 6 whirlpoolů a různých masáží i Hammam a kosmetické ošetření. Fitness centrum s kardiozónou a přístroji na posilování nabízí i pro sportovně aktivní škálu různých aktivit: aerobic, pilates, spinning atd.Kulinářská nabídka v areálu Aquapalace Praha zahrnuje různé druhy nápojů a zmrzlinových barů.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14:00 hod do 20:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 12:00 hod.REKREAČNÍ POPLATEK0 KčPOBYT SE ZVÍŘETEM300 KčPARKOVÁNÍ0 Kč, vlastní parkoviště s kamerovým systémem a závorou.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.