Antoň - Telč

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Českomoravská vrchovina, Telč
Název ubytování Antoň - Telč
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Objekt hotelu vznikl rekonstrukcí historických budov bývalého družstevního Lihovaru, jehož historie sahá až do 16. století. Nachází se na klidném místě vedle zámeckého parku, v těsné blízkosti historického jádra Telče, s přímým napojením na četné turistické a cyklistické trasy. Město Telč je od roku 1992 zapsané na seznamu světového dědictví památek UNESCO.

VYBAVENÍ
Restaurace "Lihovar" - stylová restaurace pro 50 - 75 hostů, letní zahrádka, vnitřní terasa, větší salónek s kapacitou 80 - 100 míst, menší salónek s kapacitou 30 - 40 míst, konferenční sál vybavený moderní konferenční technikou (dataprojektor, přenosné promítací plátno, či projekční stěna, ozvučení apod.) s kapacitou 100 - 150 míst, možnost úschovy kol, travnaté plochy. Celý objekt je koncipován jako bezbariérový. V hotelu je výtah a jeden bezbariérový pokoj.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlaková zastávka cca 1 km.Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka cca 200 m.Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Popis stravování

STRAVA Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě (případně si můžete na místě předplatit v restauraci otevřený účet, rozdíl mezi předplacením a přečerpáním vyrovnáte při odjezdu na recepci).Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel ANTOŇ:• nachází se v těsné blízkosti historického centra Telče• Telč je od roku 1992 zapsaná na seznamu světového dědictví památek UNESCO• v okolí velké množství historických i kulturních památek• možnost turistiky, cykloturistiky• bezbariérový hotelUBYTOVÁNÍa) 2 - lůžkové pokoje podkrovní***,Spr.+ WC, SAT/TV,b) 2 - lůžkové pokoje suite****,vana + WC, SAT/LCD TV, Wi-Fi.Na poptávku možnost přistýlky pro dítě od 5 do 15 let, u obou kategorií (přistýlka je formou rozkládacího lůžka).Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE . Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.CELKOVÁ KAPACITA92 lůžek, možnost 2 přistýlekSTRAVASnídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě (případně si můžete na místě předplatit v restauraci otevřený účet, rozdíl mezi předplacením a přečerpáním vyrovnáte při odjezdu na recepci).Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).DÍTĚJedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍRoštejnský rybník (cca 1 km), Velký pařezitý rybník v obci Řásná (8 km), koupaliště Dačice (13 km) - plavecký bazén a rekreační bazén, divoká řeka, masážní lavice, vodní hřib, chrlič, tobogán, skluzavka, AQUAPARK Vodní ráj Jihlava (30 km) - tobogán, dvojskluzavka, divoká řeka, perličková lůžka, chrliče atd.POZNÁMKAREKREAČNÍ POBYT začíná nástupem od 15:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno.Seniorský pobyt V HISTORICKÉ TELČI začíná nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu.Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:30 hod. v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK0,- Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM100,- Kč/pobytPARKOVÁNÍ0,- Kč/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

V HISTORICKÉ TELČI - seniorský pobyt pro osoby od 60 letPobyt na 4 noci s libovolným nástupem zahrnuje:• uvítací přípitek v den příjezdu - 0,02 likér• 4x ubytování v podkrovním pokoji, s bufetovou snídaní • 4x večeře jednotná tříchodová• 1x odpolední káva nebo čaj s koláčem nebo zákuskem• pobyt se psem bez poplatku - pouze v případě pobytu s jednou osobou a malá rasaNA POBYT LZE UPLATNIT POUZE SLEVU 3% VĚRNOSTNÍ.



Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.