Benecko, Dana P0250 - Víkendový pobyt

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Liberecký kraj
Název ubytování Benecko, Dana P0250 - Víkendový pobyt
Typ ubytování Pension
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem za 1 590 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Nekuřácký penzion vám poskytne příjemné prostředí, profesionální přístup a velmi dobrou kuchyni. Penzion se nachází stranou od centra, takže pro ty, co hledají odpočinek, je ideálním řešením. Užijete si zde dostatek klidu v čistém horském prostředí a můžete si vychutnat nádherné výhledy na hřebeny Krkonoš.
Areál Benecko je ideální pro malé děti, protože jsou k tomu přizpůsobeny vleky a jsou zde i tři dětské lyžařské školky. Pro náročnější je nedaleké Žalý. Pro běžkaře je upravené Benecké kolečko a další trasy v okolí.
Od jara do podzimu je Benecko díky své poloze ideálním místem pro turistiku a cykloturistiku. Napojení na cyklotrasy KRNAP je ideální, k přiblížení dalších částí Krkonoš je možné využít Krkonošských cyklobusů.

Tipy na výlety: Rozhledna Žalý, farma Hucul, labská přehrada, zřícenina Štěpanického hradu, pramen Labe, Krkonošské muzeum ve Vrchlabí, Jilemnice - muzeum.

Služby a vybavení: Restaurace s barem (v restauraci je i malý dětský koutek), krytý bazén, sauna, WiFi, terasa, venkovní posezení, ohniště, dětské hřiště s trampolínou, houpačka, skluzavka a pískoviště, parkování u penzionu.

Popis stravování

Snídaně formou švédských stolů, večeře - předkrm, hlavního jídla a dezert (výběr ze tří jídel).

Popis ubytování

2lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek, sociální zařízení. 2 pokoje s vanou, 4 s balkónem a 4 pokoje mají francouzské dveře, které vedou přímo na louku.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.