Buchlov - Buchlovice

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jižní Morava, Buchlovice
Název ubytování Buchlov - Buchlovice
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 1 780 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel se nachází 12 km západně od Uherského Hradiště v bezprostřední blízkosti hradu Buchlov a je součástí chráněné krajinné oblasti Chřibů. Hrad Buchlov, který patří k nejvýraznějším dominantám Slovácka, můžete vidět přímo z hotelu.

VYBAVENÍ
Restaurace & kavárna s kvalitní nabídkou regionální kuchyně i zahraničních specialit, širokým výběrem vín přímo z regionu Slovácka, Wi-Fi intermet, úschovna kol, možnost zapůjčení sportovního náčiní (petanque, badminton, stolní tenis, fotbal), WELLNESS & SPA - whirlpool, finská sauna, masáže, koupele, kosmetika atd., venkovní bazén s protiproudem.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakové nádraží je 14 km - Staré město u Uherského Hradiště. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusová zastávka směr Brno 2,5 km (Rozcestí pod Hradem), směr Uherské Hradiště - 6,1 km (rozcestí Stupava - Staré Hutě) a 5 km (Buchlovice paseky). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Popis stravování

STRAVA Polopenze. Snídaně - bufetové stoly, večeře - voucher na á 150,- Kč/dospělý a 100,- Kč/dítě od 3 do 12,99 let. Možnost dokoupení obědů na místě.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel BUCHLOV:• Slovácko - kraj vína • wellness a spa služby• regionální kuchyně• památkyUBYTOVÁNÍ2 a 3 - lůžkové pokoje ve vedlejší budově, Spr.+WC, LCD TV, Wi-Fi internet, minibar, vysoušeč vlasů.CELKOVÁ KAPACITA60 lůžek (33 pokojů)STRAVAPolopenze. Snídaně - bufetové stoly, večeře - voucher na á 150,- Kč/dospělý a 100,- Kč/dítě od 3 do 12,99 let. Možnost dokoupení obědů na místě.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).DÍTĚJedno dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍU hotelu venkovní bazén s protiproudem (v provozu dle počasí od 1.6. do 31.9.),Aquapark Uherské Hradiště (20 km) - vnitřní i venkovní bazény.Letní koupaliště Osvětimany (20 km).Přírodní koupaliště Ostrožská Nová Ves (24 km) - v provozu od jara do podzimu.Aquapark Uherský Brod (34 km) - vnitřní i venkovní bazény.POZNÁMKAPobyt začíná nástupem od 14:00 hod. a večeří od 18:00 do 20:00 hod. v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK15,- Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEMpes 150,- Kč/nocZákaz bojových plemen!!!PARKOVÁNÍ0,- Kč/denTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.