Červenohorské Sedlo - Červenohorské Sedlo

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jeseníky, Červenohorské Sedlo
Název ubytování Červenohorské Sedlo
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem za 1 280 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel se nachází v jednom z nejatraktivnějších horských středisek Jeseníků v nadmořské výšce 1013 m, přímo pod sjezdovými tratěmi Červenohorského Sedla s novou čtyřsedačkovou lanovkou. Leží na křižovatce turistických a cyklistických tras. V létě, na jaře a na podzim Vás čistá a nedotčená příroda Jesenických hor zaujme překrásnými výhledy do údolí, hustými lesy s množstvím hub a borůvek, křišťálovými vodopády a tajemnými jeskyněmi. Od historie dobývání zlata a čarodějnických procesů po adrenalin na Rychlebských cyklostezkách, exkurze na elektrárnu Dlouhé Stráně, to vše a mnohem více zažijete celé léto v Jeseníkách, z tohoto hotelu je to všude blízko.

VYBAVENÍ
Restaurace, krytý bazén, sauna, masáže, posilovna, biliár, stolní tenis, Wi-Fi internet v prostoru lobby baru a restaurace, dětský koutek, úschovna lyží a kol, atd.Konferenční prostory:• salonek u restaurace (uspořádání pro 60 osob/divadlo nebo pro 40 osob/škola nebo pro 30 osob/velký stůl nebo pro 40 osob/restaurační uspořádání), v salonku pódium, k dispozici plátno, projektor, flip chart.• učebny (celkem 3 x) ve třetím patře hotelu - 1x pro 25 osob/uspořádání divadlo, 1x pro 18 osob/uspořádání škola, 1x pro 14 osob/uspořádání velký stůl.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Koutů nad Desnou (10 km).Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do zastávky Červenohorské sedlo (100 m).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTEM
Aktuálně probíhá oprava silnice I/44 v úseku Kouty - Červenohorské Sedlo. Objížďka trvá max. 20 minut.Z Prahy / Hradce Králové / Pardubic jeďte standardně, bez omezení přes Králíky, Hanušovice, Lipovou.Z Olomouce / Prostějova / Brna jeďte ze Šumperku přes Hanušovice, Lipovou - objížďka celkem 20 minut nebo jeďte z Olomouce přes Šternberk, Rýmařov a Karlovu studánku a v Domašově ostře doleva nahoru na Sedlo - stejné kilometry jako přes Šumperk (po okresních cestách).Z Ostravy / Opavy / Bohumína / Polska jeďte standardně bez omezení přes Domašov nahoru na Sedlo.Na zimu bude silnice průjezdná. V zimě doporučujeme sněhové řetězy.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel ČERVENOHORSKÉ SEDLO:• nedotčená příroda Jesenických hor• husté lesy plné hub a borůvek• vynikající kuchyně - ráno čerstvé rohlíky, upečené v hotelové kuchyni, v létě pro osvěžení borůvková limonáda • turistika, cykloturistika• vhodné pro rodiny s dětmi• hotel je přímo pod sjezdovými tratěmi - z hotelu můžete rovnou na sjezdovku• 4-sedačková lanovka, jsou z ní dostupné všechny sjezdové tratěUBYTOVÁNÍ2 a 3 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, SAT/TV.CELKOVÁ KAPACITA180 lůžekLETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍV hotelu plavecký bazén (rozměry 12 x 6 m, hloubka 170 cm po celé ploše, teplota vody 25 až 27 °C).TERMÁLY LOSINY unikátní termální park v Lázních Velké Losiny (17 km)- celoroční provoz- bazény naplněné léčivou termální minerální sirnou vodou z místních pramenů- termální voda patří mezi nejkvalitnější v České republice a přispívá k relaxaci, uvolnění a při plavání i k posilování svalstva, zvyšuje ohebnost kloubů, odstraňuje křeče ve svalech a upravuje termoregulaciVnitřní bazény:• relaxační bazén s průplavem ven, perličková sedátka a lehátka a hydromasážní trysky (teplota vody 32 - 34°C)• termální bazén se sedátky (teplota vody 34 - 36 °C), doporučená doba pobytu je max. 20 min.• aktivní bazén s vodními atrakcemi - divoká řeka, jeskyně, chrliče (teplota vody 30 - 32 °C)• dětský bazén s vodními atrakcemi - skluzavka, vodní ježek a trysky vodního pramene (teplota vody 34 - 36° C)• panoramatický bazén nad jeskyní, se sedátky, jedinečný výhled na vodní plochy, u bazénku je relaxační zóna s lehátky (teplota vody 32 - 34 °C)Venkovní areál:• relaxační bazén s průplavem do vnitřní části (teplota vody 32 - 34 °C)• termální bazén s relaxačními perličkovými lehátky a sedátky, hydromasážní trysky (teplota vody 32 - 34 °C)• aktivní bazén s tobogánem, chrličem, vodním deštníkem (teplota vody 30 - 32 °C)• dětský bazén s vodními atrakcemi - hřib, skluzavka, trysky přesného plyvnutí (teplota vody 34 - 36 °C)• letní pergola a možnost ukrýt se před sluncem v denních apartmánech• občerstvení v letním venkovním kioskuUPOZORNĚNÍ: Stříbro v termální sirné vodě černá!POZNÁMKAOLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) - od 26.4. do 22.12.2016 ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí.Hotel je nekuřácký!Pobyt se snídaní začíná nástupem od 15:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní od 7:30 do 9:30 hod. druhý den ráno. Pobyt s polopenzí nebo plnou penzí začíná nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod. poslední den pobytu.REKREAČNÍ POPLATEK21,- Kč/den (hradí osoby ve věku 18 - 70 let, vyjma studentů, ZTP, ZTPP)POBYT SE ZVÍŘETEM100,- Kč/denPARKOVÁNÍU hotelu 0,- Kč/denTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.