Chata Svojanov

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Vysočina, Svojanov
Ubytování Chata Svojanov
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem od 2 258 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

Tato moderní chata se nachází v komplexu velkých a malých chat v rekreačním areálu Motýlek v obci Svojanov. Objekt disponuje centrálním bazénem, víceúčelovým hřištěm, houpačkami a pískovištěm pro nejmenší. U každé chalupy je k dispozici krb s grilem a posezením. Krajina nabízí velké množství památek – zámek Moravská Třebová, hrad Bouzov, hrad Úsov, Javoříčské jeskyně a mnoho dalších. Na své si přijdou i milovníci ryb. Na místním 200 m vzdáleném rybníku je možnost sportovního rybolovu systémem chyť – pusť.

Popis ubytování

Kapacita: 4 os.Uváděné ceny jsou za osobu a týden v případě plně obsazeného objektu.
V případě nižšího počtu osob se platí i neobsazená lužka za cenu stejnou.
Případné přistýlky nad uváděnou kapacitu pouze na vyžádání.Popis objektupočet podlaží 1, obytná plocha 35 m2, Místnosti:
přízemí: koupelna (wc, sprch. kout), obytná místnost (35 m2, 2 x patrové lůžko, počet míst u jídelního stolu: 4, kuchyňský kout)Vybavení objektubazén venkovní (společný pro celý areál), lednička 1 (150 l), mikrovlnná trouba, varná konvice,
vaření: elektrický vařič, počet plotýnek: 2, typ vytápění: elektrika lokální (obsluhuje host), (přímotopy), Ohřev vody: elektrický bojler (objem: 50 l), možnost kouření: neExteriérparkování otevřené na pozemku, druh pozemku: louka, oplocení: otevřený, velikost pozemku: 20000 m2Další vybavenízahradní nábytek dřevěný, houpačka dětská, pískoviště, badminton, ruské kuželky, petang, stolní tenis, skluzavka, možnost zapůjčení jízdních kol, (za poplatek na místě.), krb zahradní (terasa)OkolíAutobus: Moravská Třebová 10 km, Bowling: Svitavy 25 km, Fitcentrum: Svitavy 25 km, Hrad: Bouzov 25 km, Hřiště: V místě , Krytý bazén: Svitavy 25 km, Krytý bazén: Mohlenice 15 km, Kuželky: Svitavy 25 km, Les: V místě , Lyžařský vlek: V místě 300 m, Minigolf: Svitavy 25 km, Muzeum: Moravská Třebová 10 km, Obchod: Maletín 2 km, Pošta: Moravská Třebová 10 km, Přírodní koupaliště: V místě , Přírodní zvláštnost: Javoříčské jeskyně 30 km, Půjčovna sportovních potřeb: Svitavy 25 km, Restaurace: Svojanov 300 m, Rybník: V místě (možnost rybaření, Rybolov i bez rybářského lístku) , Sportovní areál: Svitavy 25 km, Sportovní hala: Svitavy 25 km, Tenis: Moravská Třebová 10 km, Tenis: Borušov (na poptávku za poplatek na místě 200 Kč/den) 2 km, Turistické stezky: V místě , Vlak: Moravská Třebová 10 km, Vyhlídkové lety: Staré Město 11 km, Zámek: Litomyšl 40 km, Zámek: Moravská Třebová 10 kmZvláštní nabídkaDětská postýlka na poptávku za poplatek na místě 200 Kč/den. V areálu je k dispozici pračka (za poplatek na místě), možnost půjčení rádia a DVD přehrávače (za poplatek na místě). Vysavač a žehlička pouze na požádání.
Na objednávku dovoz čerstvého pečiva až do chaty, možnost objednání polopenze (od 10 os.)
MINI ZOO pro děti v areáluTip z okolí
Na hradě Svojanov ožijí postavy z pověstí Správa hradu Svojanov nachystala pro návštěvníky podzimní překvapení. Po večerních prohlídkách v duchu romantiky a poté i gotiky přišly na řadu prohlídky s příběhy ze svojanovských legend.... Novinky.cz

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.