Císařské lázně

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Lázně Teplice v Čechách
Název ubytování Císařské lázně
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, u moře
Cena za osobu celkem za 10 500 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis ubytování

StřediskoTeplice v ČecháchPolohaCísařské lázně - Impozantní budova Císařských lázní leží v klidné části města. Náleží k historicky nejstarším domům v Teplicích, v minulosti zde byla poskytována lázeňská péče císaři Františku Josefu I., na jehož počest byl lázeňský dům pojmenovánVybaveníV budově je umístěna klinika CLT, vybavená špičkovým lékařským diagnostickým zařízením, nachází se zde kompletní balneoprovoz, termální bazén. K dispozici je jídelna, kadeřnictví, kosmetika, fitness, kavárna s letní terasou a tanečním parketem. Pokoje jsou po rekonstrukci. Možnost bezplatného připojení k internetuUbytováníJedno-a dvoulůžkové pokoje, sprcha, WC, telefon, chladnička, TV a SAT.Nabídka programůPROGRAMY 2018
LÉČEBNÝ POBYT KLASIK
7 nocí, možnost prodloužení na 14 nocí nebo na doporučených 21 nocí . Nástup na pobyt od 12 hod., ukončení pobytu
do 10 hod. (zahájení obědem, ukončení snídaní).
Stravování: plná penze – snídaně formou bufetu, nabídka nápojů, večeře i oběd výběr z 5 druhů hlavních jídel, zeleninový bufet, nabídka nápojů.Výběr z nabídky je od druhého dne pobytu. V den nástupu je jednotné jídlo.
Program: vstupní a výstupní lékařská prohlídka, 1x týdně kontrolní prohlídka (při pobytu nad 15 nocí), 21 procedur týdně dle doporučení lékaře, neděle vždy bez léčení, 1x denněvolný vstup do termálního bazénu na 1 hodinu, pitná kúra „ Bílinská kyselka“ bez pohárku, k dispozici župan.
LÁZEŇSKÁ KÚRA
7 nocí (doporučená délka 2 týdny)
Nástup na pobyt od 12.00 hod., ukončení 10.00 hod.
Stravování: polopenze – snídaně formou bufetu,večeře – výběr z 5 druhů hlavních jídel,zeleninový bufet, nabídka nápojů, Výběr z nabídky jídel od druhého dne pobytu, v den příjezdu večeře (jednotné menu bez možnosti výběru),v den odjezdu snídaně.
Program: 13 procedur týdně (od pondělí do soboty) dle doporučení lékaře, neděle bez léčení. Vstupní lékařská prohlídka, 1x týdněvolný vstup do termálního bazénu na jednu hodinu.
BALÍČEK "LUDWIG VAN BEETHOVEN"
4 noci, nástup na pobyt od 15.00 hodin, ukončení pobytu ve12.30 hodin.(zahájení večeří, ukončení snídaní).
Stravování: polopenze - snídaně formou bufetu, nabídka nápojů, večeře - předkrm a hlavní jídlo výběr z minutkového jídelního lístku, do počtu 20 klientů, nad 20 klientů výběr z teplého bufetu. Salátový bufet, studené a teplé nápoje na objednávku, ovoce a moučník. Možnost dokoupení plné penze.
Program: 1x termální koupel, 1x částečná ruční masáž, 1x přísadová bylinná koupel, 1x fototerapie v kombinaci s oxygenoterapií, 1x masáž plosky nohy, 1x solná jeskyně (v Kamenných lázních), 1x denně vstup do termálního bazénu na jednu hodinu, volný vstup do fitness, 1x poukázka v hodnotě 100,- Kč na občerstvení v Café Beethoven, zapůjčení županu.StravaDle programu, snídaně - bufetovým způsobem, večeře dle programu včetně nápoje.InformaceInformace: Lázeňský poplatek - není zahrnut v ceně pobytu. Úhrada na místě. Poplatek ve výši 15,- Kč/osoba/den.
Parkování u hotelu za poplatek.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.