Clarion Congres Hotel Ostrava

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Severní Morava, Ostrava - Zábřeh
Ubytování Clarion Congress Hotel Ostrava
Druh zájezdu Aktivní
Cena za osobu celkem za 1 895 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Clarion Congress Hotel Ostrava**** se nachází v klidné části Ostravy vedle ČEZ Arény a Městského stadionu SSK Vítkovice, nedaleko industriálního areálu Dolní oblast Vítkovice. Výborné spojení MHD (u hotelu) do centra.

VYBAVENÍ
Restaurace s českou i mezinárodní kuchyní, lobby bar, dvě terasy, kadeřnictví, směnárna, Wi-Fi internet v celém hotelu, WELLNESS CENTRUM (klasická suchá finská sauna s teplotou 93°C, tropická sauna s teplotou 70°C a vlhkostí 40 %, parní vonná komora, ochlazovací bazének, relaxační bazén, vířivka arena, odpočívárna), masáže (Hawajská, lávovými kameny, baňková, sportovní, masáž obličeje a hlavy, tělové rituály, tradiční Thajské masáže), FITNESS CENTRUM (běhací pásy, cross-trainer, bikes, činky atd.), monitorované parkoviště.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakové nádraží Ostrava-Svinov je od hotelu vzdáleno 5 zastávek tramvají (8 km).Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Ústřední autobusové nádraží je od hotelu vzdáleno 5 zastávek tramvají (4 km). Doprava do centra města: TAXI 8 min, MHD 11 min (tramvaj č. 2 - výstup na zastávce Elektra).Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD AUTEM
Příjezd od Prahy, Vídně, Brna: po dálnici D1-sjezd na Exitu 354 - směr Vítkovice, po sjezdu z kruhového objezdu pokračovat rovně po ulici Rudná (následovat značení ČEZ Aréna) a na první světelné křižovatce odbočit doleva - po cca 300 m vlevo je hotel.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč Clarion Congress Hotel Ostrava:• rychlovlakem z Prahy do Ostravy za 3 hodiny a 12 minut• od hotelu je rychlé spojení do centra města, vč. známé STODOLNÍ ULICE • 100DOLNÍ ULICE = ulice, která nikdy nespí: zábava, diskotéky, karaoke, steaky na ulici, výborná atmosféraUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje STANDARD: koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC a fénem, LCD TV se satelitními programy, telefon s přímou provolbou, trezor, minibar, Wi-Fi internet, klimatizace, set na přípravu čaje a kávy, bezpečnostní zámkový systém na čipové karty, pracovní stůl.1 - lůžkové pokoje jsou na poptávku.Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.CELKOVÁ KAPACITA169 pokojů.POZNÁMKASILVESTROVSKÝ POBYT začíná nástupem od 12:00 hod. a večeří v den příjezdu. Končí novoročním obědem a uvolněním pokoje do 15:00 hod. v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEK0,- Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEM250,- Kč/denPARKOVÁNÍ0,- Kč/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

FAMÓZNÍ VÍKEND V OSTRAVĚ3 dny/2 noci, pobyt PÁTEK - NEDĚLE, zahrnuje:• 2x ubytování se snídaní• předčasný check-in od 12:00 hod.• pozdní check-out do 16:00 hod.• denně (3x za pobyt/90 minut) vstup do hotelového wellness (bazén + sauny + vířivka) a fitness• parkování• Wi-Fi internet na pokoji• čajový a kávový servis na pokoji• místní poplatky• BONUS: SLEVA 20% ze standardního vstupného do industriálního areálu Dolní oblast VítkoviceNA POBYT NELZE UPLATNIT ŽÁDNOU SLEVU!!Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.