Dětský jazykový tábor English 4 You

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jižní Čechy, Stádlec
Název ubytování Rekreační areály Summer Time Camps
Typ ubytování Chaty
Druh zájezdu Aktivní
Cena za osobu celkem od 5 390 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

ENGLISH 4 YOU je týdenní intenzivní kurz anglického jazyka pod vedením rodilých mluvčích. Děti jsou rozděleny do skupin, které každý den v několika výukových blocích absolvují lekce zaměřené na prohloubení konverzačních schopností, aktivní vnímání řeči, přirozenou výslovnost jazyka a často chybějící nenucené užívání jazyka. Mezi výukou děti aktivně relaxují sportováním a hraním her. S rodilými mluvčími jsou v celodenním kontaktu. ENGLISH 4 YOU přináší dětem především jedinečnou příležitost efektivně prohloubit své jazykové schopnosti, aniž by musely cestovat do zahraničí.

Popis stravování

Plná penze: vždy pestrý jídelníček - dvě teplá jídla denně, snídaně, svačiny, ovoce a zeleninu. Pitný režim je zajištěn 24 hodin denně.

Popis ubytování

Rekreační areály SUMMER TIME CAMPSProstředí, kde kurzy ENGLISH 4 YOU probíhají, překvapí svou malebností. Vždyť toto místo sloužilo k pořádání letních táborů již za první republiky. Využíváme již tradičně dvě vlastní rekreační střediska, která leží vedle sebe a dohromady tvoří komplex areálů SUMMER TIME CAMPS. Jedná se o rekreační střediska SUMMER TIME a EUROCAMP. Oba areály jsou srovnatelné nejen co do polohy, ale i svým vybavením (ubytovací kapacity, moderní sociální zařízení, učebny, sportoviště, klubovny s aparaturou, karaoke, aj.). Prostorná hřiště na volejbal a fotbal lákají k nejrůznějším hrám a soutěžím, špatnému počasí vzdorujeme v pohodlných klubovnách, v naší jídelně můžeme dokonce posedět i u krbu. K ubytování v rekreačním středisku SUMMER TIME slouží chaty, z nichž každá má dva pokoje o čtyřech až šesti lůžkách, předsíň a verandu. V rekreačním středisku EUROCAMP v každé chatě čekají na děti čtyři lůžka - ideální pro skupinu kamarádů. Sociální zařízení jsou vybavena sprchami s teplou vodou a splachovacími záchody.Kdo se o děti staráV rámci všech našich činností dbáme především na to, aby o děti bylo stále dobře postaráno. To se týká zejména výběru zkušeného personálu, ať už se jedná o lektory angličtiny, další výchovný personál, který v případě potřeby mluví s dětmi česky nebo zdravotníky a členy kuchařského týmu. Všichni naši pracovníci jsou přijímáni na základě pečlivého výběru a vždy procházejí náležitými školeními. Lektoři angličtiny pocházejí z Anglie, USA, Kanady nebo Austrálie. Všichni jsou profesionály v oboru práce s dětmi, mnozí již řadu let vyučují angličtinu na českých školách. Vyžadujeme, aby byli minimálně absolventy International TEFL Certificate Training Program, který připravuje rodilé mluvčí angličtiny k výuce dětí a studentů.Podmínka pro účastKurz je vhodný pro děti od 7 do 17 let, které jsou alespoň částečně seznámeny se základy anglického jazyka.

Popis lokality ubytování

Rekreační areály SUMMER TIME CAMPSChatové areály, ve kterých se jazykový kurz ENGLISH 4 YOU cestovní kanceláře SYKA AGENCY již léta pořádá, se nacházejí v srdci malebné jihočeské krajiny. Leží obklopeny lesy nedaleko řeky Lužnice, zhruba uprostřed mezi městy Tábor a Bechyně.

Program zájezdu

Program kurzu

Základem výukového programu jsou tři dopolední a dvě odpolední vyučovací hodiny, kdy lektor anglického jazyka (rodilý mluvčí) aktivně s dětmi pracuje v učebnách nebo při pěkném počasí třeba na terase či louce. Kurz je zaměřen zejména na prohloubení konverzačních schopností, aktivní vnímání řeči a přirozenou výslovnost. Důležité je nejen cizí řeči rozumět, ale také spontánně reagovat a hovořit. Vhodně je opakována i gramatika, která doplňuje hlavní zaměření kurzu. Kromě samotné výuky děti se svými učiteli tráví i ostatní program kurzu, jako je sportování, různé zábavné hry, koupání, plavba na pramicích, výlety do okolí, táboráky, diskotéky a soutěžní party, a tak celé dny konverzují především anglicky.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.