Dětský letní tábor Summer Time

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jižní Čechy, Stádlec
Název ubytování Rekreační středisko Summer Time
Typ ubytování Chaty
Druh zájezdu Aktivní
Cena za osobu celkem za 5 370 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis zájezdu

SUMMER TIME je osmidenní dětský tábor, koncipovaný jako kombinace pestrého táborového programu a efektivní anglické konverzace. Neustálá účast rodilých mluvčích na veškerém táborovém dění zaručuje nenásilný kontakt s angličtinou, která se tak stává přirozeným komunikačním prostředkem. Díky odstranění jazykové bariéry se na táboře SUMMER TIME formují trvalá přátelství i mezi dětmi z různých zemí. Vedle angličtiny tvoří jádro celého táborového programu zážitky z ADVENTURES, které pro nás představují více než jen dobrodružství, protože díky dosud nepoznané kráse, neprožité zkušenosti, nečekanému setkání, mimořádnému výkon, nebo třeba i emocionálnímu vypětí nám dovolují vykročit za hranice všedního dne. Každý ročník SUMMER TIME ADVENTURE CAMP provází originální dobrodružný námět. Dětský tábor SUMMER TIME je vhodný zejména pro ty děti, které hledají letní tábor plný sportovních a pohybových aktivit, prima kamarády, atraktivní prázdninové prostředí, a zároveň si chtějí poutavou formou zdokonalit svou znalost angličtiny.

Popis stravování

Plná penze: vždy pestrý jídelníček - dvě teplá jídla denně, snídaně, svačiny, ovoce a zeleninu. Pitný režim je zajištěn 24 hodin denně.

Popis ubytování

Táborový areálK ubytování slouží chaty, které jsou moderně zařízené a každá má dva pokoje se čtyřmi a šesti lůžky, předsíň a verandu. Nově zrekonstruované sociální zařízení je vybaveno sprchami s teplou vodou a splachovacími záchody. Pro případ, kdyby třeba pršelo, má areál dostatek zastřešených prostor. Výjimečná poloha areálu zaručuje nerušený klid a hřiště na kopanou, volejbal a stolní tenis zase skýtají prostor pro všelijaká sportovní zápolení. Les je zase výborným místem pro pořádání nejrůznějších her. U velkého táborového ohniště se často soutěží a zpívá. Klubovny jsou pro změnu upraveny pro pořádání diskoték, různých vystoupení a promítání filmů.Kdo se o děti staráJádro vedoucích tábora tvoří učitelé, studenti s pedagogickou praxí a rodilí mluvčí, z nichž mnozí jezdí na naše tábory již řadu let a noví procházejí pečlivým výběrem a školením. Lektoři angličtiny pocházejí z Anglie, USA, Kanady nebo Austrálie. Všichni jsou profesionály v oboru práce s dětmi, mnozí již řadu let vyučují angličtinu na českých školách. Vyžadujeme, aby byli minimálně absolventy International TEFL Certificate Training Program, který připravuje rodilé mluvčí angličtiny k výuce studentů a dětí.Podmínka pro účastVěk od 6 do 16 let, to je základní podmínka pro účast na dětském letním táboře SUMMER TIME.

Popis lokality ubytování

Rekreační středisko SUMMER TIMEChatový areál, ve kterém dětský tábor SUMMER TIME cestovní kanceláře SYKA AGENCY již léta pořádá, se nachází v srdci malebné jihočeské krajiny. Leží obklopen lesy nedaleko řeky Lužnice, zhruba uprostřed mezi městy Tábor a Bechyně.

Program zájezdu

Táborový program

Každý den je plný her a soutěží. V programu samozřejmě nechybí ani táborový oheň a na své si přijdou i milovníci diskoték. Angličtina je vždy obsažena i v táborových hrách.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.