Franz a Orlík - Rejvíz

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jeseníky, Rejvíz
Název ubytování Franz - Rejvíz
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové, relaxační
Cena za osobu celkem za 2 187 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel Franz je nejstarší stavbou na Rejvízu (z roku 1793) a vznikl rozsáhlou rekonstrukcí bývalé Chaty Svobody, sloužící dříve podnikové rekreaci. Depandance Orlík se nachází cca 100 m od hotelu. Rejvíz je mezi horskými obcemi nejkrásnější perlou jesenických hor. Jedná se o typicky horskou osadu se zachovalou původní architekturou tvořenou dřevěnými roubenkami. Přímo na Rejvízu je přírodní rezervace s naučnými stezkami procházejícími rašeliništi s mechovými jezírky. Je to nejvýše položená osada ve Slezsku (780 m n.m.) a patří mezi nejvyhledávanější místa v severní části CHKO Jeseníky.

VYBAVENÍ
Hotel FRANZ: prvorepublikový styl, restaurace s výbornou kuchyní - jídla podle starosudetských receptů, vlastní výroba paštik a klobás, unikátní kuřácký salonek (podtlaková místnost) - nabídka doutníků, letní terasa, půjčovna kol (cca 30 kvalitních kol), horských koloběžek, běžek včetně bot, trekových holí, úschovna kol a lyží, Wi-Fi internet, WELLNESS CENTRUM - whirlpool, saunový svět, masáže, lázně (bylinné, pivní, bahenní), školící prostory s konferenční technikou, venkovní hřiště, k dipozici kompletní paintballové vybavení, parkoviště.Depandance ORLÍK (cca 100 m od hotelu): stylová restaurace s krbem, barem, loveckými trofejemi, letní terasa, Wi-Fi internet, na chodbách jsou hrací a odpočinkové kouty, úschovna kol a lyží, velké dětské hřiště, venkovní finská sauna, parkoviště.Hotel FRANZ i depandance ORLÍK jsou ideálním místem nejen pro rodiny s dětmi, ale i pro pořádání firemních a teambuildingových akcí.

PŘÍJEZD VLAKEM
Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz
PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Popis stravování

STRAVA Polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře o 3 chodech. Možnost dokoupení obědů na místě.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel FRANZ a depandance ORLÍK:• nejčistší, nejzdravější a nejkrásnější část Jeseníků• relaxační a sportovní aktivity• k využití pro firemní a teambuildingové akce• hotel Franz má prvorepublikový nádech a skvělou gastronomii - vlastní výroba paštik, klobásUBYTOVÁNÍa) Hotel FRANZ: 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, TV (na poptávku zdarma), Wi-Fi internet.b) Depandance ORLÍK: 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr.+WC, TV (na poptávku zdarma), Wi-Fi internet. Přistýlky jsou formou pevného plnohodnotného lůžka nebo přenosné.CELKOVÁ KAPACITAhotel FRANZ: 55 - 70 osob (25 pokojů)depandance ORLÍK: 30 - 40 osob (9 pokojů)STRAVAPolopenze - snídaně bufetové stoly, večeře o 3 chodech. Možnost dokoupení obědů na místě.Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).DÍTĚJedno dítě do 2,99 let bez lůžka a stravy ZDARMA.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍVenkovní bazén u penzionu Rejvíz (cca 800 m) - rozměr bazénu 18 x 12 m, teplota vody 26 - 29 °C. Přírodní koupaliště ve Zlatých Horách (7 km), městské koupaliště v Jeseníku (12 km), krytý bazén v Lázních Jeseník (13 km), krytý bazén Česká Ves (15 km), přírodní koupání v zatopeném písečném lomu - Písečná (17 km), Otmuchovské a Nisské jezero v Polsku (30 km).POZNÁMKAOLOMOUCKÁ KARTA (48-hodinová) od 24.4. do 20.11.2016 ZDARMA pro každou platící osobu při pobytu na min. 5 nocí.Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod a večeří od 18:00 do 20:00 hod. v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. poslední den pobytu.REKREAČNÍ POPLATEK0,- Kč/denPOBYT SE ZVÍŘETEMpes - malé plemeno 50,- Kč/nocpes - velké plemeno 100,- Kč/nocPro velká plemena psů je zdarma k dispozici kotec.PARKOVÁNÍ0,- Kč/den

Program zájezdu

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

"VÍTEJTE NA REJVÍZU V ŘÍŠI PASTÝŘE GILLA" - seniorský pobyt pro osoby od 60 let Pobyt na 6 nocí, nástup sobota nebo neděle, zahrnuje:• uvítací přípitek v den příjezdu (0,02 Franzův likér)• 6x ubytování s bufetovou snídaní (teplou i studenou)• 6x večeře z toho minimálně 1x starosudetská specialita• 1x odpolední káva nebo čaj, s koláčem nebo se zákuskem• 1x volný vstup do sauny nebo lázní dle nabídky hotelu• případné zvíře zdarma (pouze v případě pobytu s jednou osobou a malá rasa)• SLEVA 20% na místě na další vstupy do páry, fitness, saunyNA POBYT NELZE UPLATNIT ŽÁDNOU SLEVU!!

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

ZPĚT K TRADICÍM PRVNÍ REPUBLIKY aneb PROTI PROUDU ČASUPobyt pro 2 osoby na 3 noci, nástup čtvrtek, zahrnuje: • tradiční uvítací přípitek - dámy sklenička dobrého vína ze sklepů moravských, pánové sklenice dobrého staročeského piva (v případě chladnějšího počasí svařené víno nebo grog)• v den příjezdu láhev vína (0,07 l) k večeři k osvěžení mysli po namáhavém cestování• 3x ubytování s bufetovou snídaní (teplou i studenou)• 3x večeře o třech chodech v duchu tradiční české měšťanské kuchyně dle receptů z let 1920 - 1930, z toho jedna z večeří na téma jesenické kuchyně lidu starousedlého• 3x minerální nápoj horský k večeři k upevnění stavu fyzického či duševního• 1x odpolední káva podávaná s domácím borůvkovým koláčem• 1x za pobyt volný vstup do sauny či lázní dle rozpisu hotelu• 1x masáž pro pána i dámu dle nabídky hotelu• 1x procházka zdravotní a klimatická po Rejvízu s výkladem starousedlíka o obci, okolí, její historii (vždy 1x týdně, termín bude oznámen na hotelu, realizace pouze při účasti min. 10 osob)• domácí svačina na cestu v den odjezduNA POBYT NELZE UPLATNIT ŽÁDNOU SLEVU!!Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.