Gejzír - Karlovy Vary

***
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Západní Čechy, Karlovy Vary
Název ubytování Gejzír - Karlovy Vary
Typ ubytování Hotel
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 2 040 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Cestovní kancelář:  Atis Ukaž zájezd na stránkách CK
Popis zájezdu

POLOHA
Hotel Gejzír *** leží v jedné z nejkrásnějších částí města, obklopen lázeňskými lesy a parky, uprostřed tenisového areálu. V okolí do 5 km jsou 4 golfová hřiště.Karlovy Vary jsou jedním z nejznámějších lázeňských měst v Evropě s dvanácti minerálními prameny a množstvím budov klasickém stylu. Jsou také střediskem světoznámého skla a porcelánu.

VYBAVENÍ
restaurace s letní terasou, salonek, sauna, masáže (na objednávku), uzavřené parkoviště, 14 tenisových kurtů a tenisová hala se 2 dvorci.

PŘÍJEZD VLAKEM
Vlakem do Karlových Varů a dále MHD na zastávku Gejzírpark (pěšky 4 min. na zastávku Růžový vrch, odtud č. 19 na zastávku Tržnice a dále č. 7 na zastávku Gejzírpark)

PŘÍJEZD AUTOBUSEM
Autobusem do Karlových Varů a dále MHD na zastávku Gejzírpark (ze zastávky "Tržnice" autobus č. 7). Zastávka autobusu přímo před areálem.

PŘÍJEZD AUTEM
Po E48 směr Karlovy Vary, odbočka směr Hůrky a dále pokračovat směr Březová, hotel leží v areálu tenisových kurtů.

Popis stravování

STRAVA polopenze. Snídaně - bufetové stoly nebo jednotné menu (dle obsazenosti , večeře výběr ze 3 menu. Možnost dokoupení obědů na místě.

Popis ubytování

PROČ K NÁM ?Proč hotel Gejzír Karlovy Vary:- tenisový ráj: v areálu 14 tenisových kurtů- v okruhu 5 km jsou 4 golfová hřištěUBYTOVÁNÍ2 - lůžkové pokoje s přistýlkou, Spr.+WC, SAT/TV, telefon, Wi-Fi internetCELKOVÁ KAPACITA28 pokojůSTRAVApolopenze. Snídaně - bufetové stoly nebo jednotné menu (dle obsazenosti , večeře výběr ze 3 menu. Možnost dokoupení obědů na místě.DÍTĚJedno dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA.LETNÍ AKTIVITY - KOUPÁNÍvenkovní termální bazén (délka 50 m) u hotelu THERMAL (6,5 km), ALŽBĚTINY LÁZNĚ (5,5 km), bazén s délkou 25 m, relaxační a dětský bazén, BAZÉNOVÉ CENTRUM (8 km), bazén s délkou 25 m, relax zóna (vířivky, protiproud, whirlpool, tobogán, sauna, dětský bazén), venkovní bazén u KV ARENY vč. dětského bazénu (8 km), přírodní koupaliště Rolava (10 km - MHD) - součástí areálu jsou tenisové kurty, okruh pro in-line bruslaře, horolezecká stěna, dětský koutek, tobogán, WC, sprchy a občerstvení. Městské koupaliště v Ostrově (14 km) - 50 m dlouhý, vyhřívaný bazén a dva malé dětské bazény.POZNÁMKAPobyt začíná nástup od 14.00 a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11.00 hod v den odjezdu.REKREAČNÍ POPLATEKv ceněPOBYT SE ZVÍŘETEM90,- Kč/denPARKOVÁNÍzdarmaTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.