Hotel Belveder seniorský pobyt

Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Plzeňský kraj, Železná Ruda
Ubytování Hotel Belveder seniorský pobyt
Druh zájezdu Pobytové
Cena za osobu celkem za 3 360 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PopisHorský hotel Belveder je rodinného typu, nachází se na klidném místě u lesa, na rozlehlé louce, která je součástí hotelového areálu a poskytuje všem klientům a hlavně dětem volný prostor k jejich hrám.
Součástí hotelu je venkovní bazén, letní terasa a více účelové hřiště, dětské hřiště, venkovní krb. Parkování je u hotelu.
Pro zpestření pobytu je v hotelu solná jeskyně s příjemným mořským klimatem pro zdraví a psychickou pohodu. Dále hydromasážní vana s infrasaunou,bylinnou páru s finskou saunou a máte možnost využít služeb maséra.
V zimním období lze využít lyžařský areál Belveder, přímo u hotelu končí tři sjezdovky. Asi 100 metrů od hotelu vedou upravené lyžařské běžecké tratě, významné turistické cesty a četné cyklostezky.VybaveníProstorná restaurace ve stylu country, bar, hotelový wellness, parkoviště, venkovní bazén, dětské hřiště, víceúčelové hřiště, kulečníkPivovar v hoteluHosté mohou posedět přímo ve varně pivovaru a ochutnat 4 druhy piva: světlou 11 BELVEDER, polotmavou 12 BELGRAD,světlou 12 ŠVEJK, tmavou 13 GRADL a světlou medovou 13 PAŠERÁK.
Pivo je vařené dle starých receptur a je nepasterované a nefiltrované. Pivovar navázal na tradici měšťanského pivovaru v Železné Rudě, který vařil pivo již v roce 1787 a násilně ukončil výrobu v roce 1962.Ubytování2-4-lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. TV na pokoji je možná za příplatek. Hotel nabízí i jeden bezbarierový pokoj.Stravovánípolopenzi nebo plná penze je podávána v hotelové restauraciCena zahrnuje7 x ubytování s polopenzí nebo plnou penzí, parkování,Sleva na dětidítě do 12-ti let s 50% slevou od 1.4.2016 - 26.12.2016 a uvedená sleva platí v doprovodu dvou dospělých osob! Dítě do 3 let ZDARMA po celý rok.Cena nezahrnujeMstní poplatek 17 ,- Kč /den pro osoby starší 18 let, děti a osoby nad 70 let platí 2,- Kč/denTipy na výlet v okolí

   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.