Hotel Centro - rodinná Dovolená-7 nocí

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jihomoravský kraj, Hustopeče
Ubytování Hotel Centro - rodinná Dovolená-7 nocí
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem za 4 248 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PopisPokud Vás lákají krásy jižní Moravy, tak hotelový komplex Centro v Hustopečích je tím pravým místem pro Vaši dovolenou.
V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy, které údajně vybudovali němečtí osadníci, kteří až do minulého století významně ovlivňovali historii města.
Vnitřní nádvoří hotelu poskytuje příjemné zahradní posezení v letních měsících. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek.
Parkování je zdarma na hotelovém parkovišti před hotelem, které je monitorováno.
Hotel Centro **** v Hustopečích je tím pravým místem pro rodinnou dovolenou. Hotel pro Vás připravil pobytový balíček na míru šitý rodinám s dětmi za příznivé ceny.Centro CLUBCentro Club – klubové zařízení s nabídkou sportovních aktivit – 3 kuželkové dráhy, 2 kulečníkové stoly, stolní fotbal, šachový stolek, internet point,
vinný sklípek – příjemné posezení pro uzavřené společnosti s nabídkou krajových jídel, degustace vína s výkladem odborného sommeliéra, cimbálové muziky.
Venkovní aktivity – vinařské cyklostezky, tenis, plavecká hala, letní aquapark, turistika, památky UNESCO.Wine WellnessSoučástí hotelu je jedinečné wellness centrum, kde víno a vinné procedury jsou jeho hlavní doménou. Blahodárné účinky vína jsou známé už po staletí a vinoterapie je metodou, která jich velmi moderním a příjemným způsobem využívá.
Ve Wine Wellness naleznete „Suchou zónu“ která je určena převážně k procedurám, relaxaci a odpočinku. Dále Partnerskou zónu s peelingovým stolem, perličkovou vanou, vodním lůžkem a soukromou parní kabinou, to vše uzpůsobeno k romantické společné relaxaci párů.
Další skvělou možností je Masérská místnost, která je zaměřená na masáže relaxační, harmonizující duši a tělo v nejrůznějších variantách. Zábalová místnost, kde můžete zažít nevšední vinný zábal na speciálním zábalovém stole, který Vás během procedury příjemně zahřeje.
Solná vinná lázeň která čistí kůži, stimuluje krevní oběh a zmírňuje dechové obtíže. Je zde sálavé teplo okolo 30°C s esencí Alpských bylin. Kamenná bylinková lázeň využívá sálavého tepla ze saunových kamen, uprostřed lázně je umístěn talíř s bylinkami, který je každé 3 min. zkrápěn pramínkem vody.
Zde je teplota mezi 55-65 °C s vlhkostí 20-40%. Parní sauna či Laconium v této kabině můžeme mít jak parní saunu s teplotou kolem 55 °C a vlhkostí až 72% s inhalací dle vonné esence, tak také Laconium, což je suché teplo bez páry ve stejné teplotě.Ubytováníhotel nabízí komfotně zařízené 2 -lůžkové pokoje s možností až 2 přistýlek, Pokoje jsou vybavené sprchou a WC, TV, telefonem a wifi.
Možnost pobytu se psem - příplatek 200 Kč / noc (platba na místě)Stravovánípolopenze - snídaně formou švédských stolů, večeře formou 3chodového menuCena rodinného balíčku zahrnuje7x ubytování v komfortním pokoji standard se snídaní formou švédských stolů, uvítací nápoj (pro děti nealkoholický), 7x večeře formou 3chodového menu, 1x vstup do zámku dle vastního výběru (Lednice, Slavkov, Mikulov), 1x vstup na kolonádu Reistna ve Valticích,
1 x zapůjčení nordic walking holí pro dospělé, 1 x částečná procedura dle vlastního výběru a volných kapacit (pouze pro dospělé), 10% sleva na veškeré procedury ve Wine Wellness, v letních termínech vstup k cimbálu, úschovna kol, dětský koutek,
wifi připojení, parkování na hotelovém parkovišti, místní poplatky. Wine wellness: volný vstup do "Mokré zony" na 1 hodinu ke každé noci.Tipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.