Hotel Centro - Wellness jako víno

****
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

*

Země a lokalita Česká republika, Jihomoravský kraj, Hustopeče
Ubytování Hotel Centro - Wellness jako víno
Druh zájezdu Pobytové, na horách
Cena za osobu celkem za 2 625 Termíny
Zavřít

Odeslat dotaz

*

*

Popis stravování

Polopenze

Popis ubytování

PopisPokud Vás lákají krásy jižní Moravy, tak hotelový komplex Centro v Hustopečích je tím pravým místem pro Vaši dovolenou.
V jeho podzemí se skrývají staré vinné sklepy, které údajně vybudovali němečtí osadníci, kteří až do minulého století významně ovlivňovali historii města.
Vnitřní nádvoří hotelu poskytuje příjemné zahradní posezení v letních měsících. Pro uzavřené společnosti slouží i malý vinný sklípek.
Parkování je zdarma na hotelovém parkovišti před hotelem, které je monitorováno.Centro CLUBCentro Club – klubové zařízení s nabídkou sportovních aktivit – 3 kuželkové dráhy, 2 kulečníkové stoly, stolní fotbal, šachový stolek, internet point,
vinný sklípek – příjemné posezení pro uzavřené společnosti s nabídkou krajových jídel, degustace vína s výkladem odborného sommeliéra, cimbálové muziky.
Venkovní aktivity – vinařské cyklostezky, tenis, plavecká hala, letní aquapark, turistika, památky UNESCO.Wine WellnessSoučástí hotelu je jedinečné wellness centrum, kde víno a vinné procedury jsou jeho hlavní doménou. Blahodárné účinky vína jsou známé už po staletí a vinoterapie je metodou, která jich velmi moderním a příjemným způsobem využívá.
Ve Wine Wellness naleznete „Suchou zónu“ která je určena převážně k procedurám, relaxaci a odpočinku. Dále Partnerskou zónu s peelingovým stolem, perličkovou vanou, vodním lůžkem a soukromou parní kabinou, to vše uzpůsobeno k romantické společné relaxaci párů.
Další skvělou možností je Masérská místnost, která je zaměřená na masáže relaxační, harmonizující duši a tělo v nejrůznějších variantách. Zábalová místnost, kde můžete zažít nevšední vinný zábal na speciálním zábalovém stole, který Vás během procedury příjemně zahřeje.
Solná vinná lázeň která čistí kůži, stimuluje krevní oběh a zmírňuje dechové obtíže. Je zde sálavé teplo okolo 30°C s esencí Alpských bylin. Kamenná bylinková lázeň využívá sálavého tepla ze saunových kamen, uprostřed lázně je umístěn talíř s bylinkami, který je každé 3 min. zkrápěn pramínkem vody.
Zde je teplota mezi 55-65 °C s vlhkostí 20-40%. Parní sauna či Laconium v této kabině můžeme mít jak parní saunu s teplotou kolem 55 °C a vlhkostí až 72% s inhalací dle vonné esence, tak také Laconium, což je suché teplo bez páry ve stejné teplotě.Ubytováníhotel nabízí komfotně zařízené 2 a 3-lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, Pokoje jsou vybavené sprchou a WC, TV, telefonem a wifi.Stravovánív ceně pobytu je snídaně formou teplého i studeného bufetuCena na osobu zahrnuje2 x ubytování ve 2-lůž.pokoji Standard, 2 x snídaně formou švédský stůl, 2 x večeře formou 3chodového menu, , 1 x láhev přívlastkového vína/pokoj (servírovaného k večeři), 1 x trojboj z vinných produktů na přírodní bázi pro ženu (peeling celotělový z jadérek hroznového vína, vinný zábal a částečná vinná masáž)
1 x trojboj z vinných produktů na přírodní bázi pro muže - koupel ve víně, celotělový peeling z jadérek hroznového vína, celotělová vinná masáž), zdarma zapůjčení županu, volný vstup na 1 hodinu/den do "mokré zóny" Wine Wellness
10% slevu na veškeré ostatní procedury ve Wine Wellness, přístup na wi-fi,zdarma sportovní vyžití v Centro klubu, parkování,Příplatekdalší noc nad rámec balíčku + 700,- Kč/osoba a noc ve 2-lůž.pokoji Standard (ubytování vč.snídaně, 1 hod. vstupu do "Mokré zóny" Wine Wellness
za nadstandardní pokoj - superior 300 KčTipy na výlet v okolí

Zvolené parametry:  — změnit
   

Zavřít

Pokud se domníváte, že je v tomto zájezdu nepřesnost, vyberte prosím z následujících možností.